Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Česká návrhářka ohromila Paříž. Kolekci předvedla i v Praze

Redakce

Redakce

20. 2. 2012

FOTO: Kolekce Kateřiny GeislerovéMilovnice klasického pařížského stylu si v posledních dvou týdnech mohly přijít na své. Do Čech totiž dorazila talentovaná návrhářka Kateřina Geislerová, aby představila českým ženám modely s francouzským šarmem.

FOTO: Kolekce Kateřiny Geislerové

Předchozí kolekce byla plná zemitých odstínů., Zdroj: katerina-geislerova.com

Když se řekne město módy, valná většina z vás si vybaví Paříž. A právě tady si začala mladá Kateřina Geislerová budovat svoji kariéru. Přestože nejdřív přemýšlela o studiu interiérového designu, přemluvila ji šéfka přijímací komise k designu módnímu. A udělala velmi dobře.

Paříž, město lásky

Rodilá Češka odjela původně do Francie za svou láskou a poté se rozhodla pro studium na světoznámé umělecké škole LISAA, kterou opustila s nejlepší ročníkovou prací. Aby se dostala do podvědomí potenciálních zákaznic, zúčastnila se několika soutěží, které jí zajistily obrovský úspěch.

První módní přehlídka v centru Paříže na sebe nenechala dlouho čekat. Už v roce 2003 ve svém ateliéru nedaleko Champs-Élysées představila svoji vlastní značku.

FOTO: Kolekce Kateřiny Geislerové

Modely kladou důraz na ženskost.

Stěžejním rokem v návrhářčině kariéře byl nejspíš rok 2007, kdy došlo k otevření jejího prvního butiku. O dva roky později spustila na svých webových stránkách internetový obchod.

Kreativní modely na dosah ruky

Po dobytí Paříže se Kateřina rozhodla pro návštěvu rodné země, kde představila svou kolekci zima 2011/2012. Své modely představila v rámci Pop-up store v pražském butiku Mona prêt-à-porter a v hotelu Galatea v Mladé Boleslavi.

I když se jednalo pouze o dočasnou ukázku její práce, návrhářka v Praze téměř celou kolekci nechala, takže si pro precizní modely nemusíte jezdit až do Francie.

FOTO: Kolekce Kateřiny Geislerové

Kožené detaily hrají velkou roli v návrhářčině současné tvorbě.

Oblečení od Kateřiny Geislerové ocení především ženy vyhledávající eleganci, ale zároveň i pohodlí. Perfektní střih a kvalitní krejčovské materiály zaručují spokojenost zákaznic.

Čtěte také: Josef Klír šije roky to samé. Proč národ stále baví?

Zimní kolekce 2011/2012 obsahuje především modely zvýrazňující klasickou ženskou siluetu a často se zde objevují kožené detaily. V nadcházející kolekci se pak můžete těšit na úpletové šaty nebo klasické koktejlky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česká návrhářka ohromila Paříž. Kolekci předvedla i v Praze