Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Celeste Buckingham představuje nový song a videoklip Never Be You

Redakce

Redakce

13. 11. 2012

Mladičká zpěvačka Celeste Buckingham dnes vydala nový videoklip k písničce Never Be You. Navazuje tím na  veleúspěšný debutový singl Run Run Run.

FOTO: Celeste Buckingham

Celeste Buckingham Zdroj: myspace.com

Sedmnáctiletá Celeste, která nyní studuje hudbu na prestižní Belmontské univerzitě v Nashvillu, je na současné české hudební scéně nejhranější česko-slovenskou interpretkou. Počet přehrání jejího hitu Run Run Run se již blíží osmi milionům.

Čtěte také o konci světa v podání The Tap Tap

Finalistka druhé řady soutěže Československo hledá SuperStar, celým jménem Celeste Rizvana Buckinghamová, pochází ze švýcarského Curychu. Její otec je Američan a matka Švýcarka, nyní ale Celeste žije v Tennessee, kde od září studuje jednu z nejprestižnějších hudebních škol světa. Zde mimo studií skládá nové songy. Již se spolupodílela na svém doposud největším hitu Run Run Run.

Celý singl zazněl v Česku poprvé včera v pondělí 12. listopadu na rádiu Evropa 2, nový videoklip ode dneška vysílá hudební stanice MTV a od 18. listopadu bude volně přístupný na internetu. Zdá dostihne či dokonce překoná předchozí song, ukáže čas.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Celeste Buckingham představuje nový song a videoklip Never Be You