Menu
TOPZINE.cz
Foto

Callisto, rivalka Xeny, objala fanoušky v Praze a vyrazila do Terezína

Martin Peška

Martin Peška

10. 10. 2011

FOTO: Heidi Hudson Leick alias Callisto ze seriálu Xena!Fotogalerie!Do objímání několika českých fanoušků se pustila Hudson Leick, známá jako Callisto ze seriálu Xena, v sobotu 8. října na setkání v Praze. Před odletem z ČR zavítala ještě do Terezína.

VIDEO: Podívejte se, jak by mohla vypadat Praha ve filmu Válka s mloky

S některými svými příznivci se i objala přímo na pódiu v zápětí po té, co se podivila nad ostýchavostí tuzemských fanoušků. „Rozhodně byste se měli víc objímat!“ prohlásila Hudson Leick.

FOTO: Heidi Hudson Leick alias Callisto ze seriálu Xena

Hudson Leick si v klubu Lávka vysloužila ovace publika, Foto: Radek Lang, FANZINE.cz

Fanoušci si na konci jejího hodinového vystoupení vyžádali i hereččin vřískot, který byl typický pro její postavu ze seriálu Xena. Toho se nakonec dočkali. Magazín FANZINE.cz se stal hlavním mediálním partnerem této akce, proto ani našim čtenářům, kteří se na akci nemohli dostavit, přineseme vřískot Hudson Leick tento týden ve videoreportáži.

Exkluzivní rozhovor: Češi, nelíbejte mě na prsa! vzkazuje Hudson Leick alias Callisto z Xeny

Na programu měla nejen setkání se svými českými příznivci, ale také hodinu jógy. Dle slov pořadatelů měla herečka také přání podívat se před odletem z ČR také do Terezína.

Čtěte také: Temná turistika udává trendy. Fenomén se rozšiřuje už i v Česku

Seriál Xena

Seriál, v němž se představila Hudson, hrál v životě mnohých lidí důležitou roli. Jako první ukázal sílu ženy, která nemusí nahrávat jen svým mužským protějškům a být jejich milenka, ale dokáže se postavit na vlastní nohy. Kromě toho seriál vyobrazil i vztah obou hrdinek, který si každý mohl vykládat po svém – pomohl tak tisícům homosexuálům s uvědoměním si vlastní orientace a přijetím ve společnosti. Seriál Xena se natáčel v letech 1995 – 2001.

Hostem akce Meet Hudson byla také novozélandská kaskadérka Dayna Chiplin, která si do Prahy odskočila z londýnského natáčení filmu Sněhurka a myslivec, kde zaskakuje herečku Charlie Theron.

Během sobotního setkání došlo i na názornou ukázku výcviku vodících psů, na který část z výtěžku akce putoval.

„Jednoznačným vyvrcholením bylo zapojení obou hvězd do výcviku pejsků – Dayna si zkusila být na chvíli nevidomou a vložila tak plně svoji důvěru do svého vodícího pejska Míši. Hudson na pár okamžiků zakusila, jaké to je potýkat se se svalovou atrofií – věci, které jí padaly z rukou, jí asistenční pes Jeff ochotně sbíral ze země a podával,“ dodala Voláková.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Callisto, rivalka Xeny, objala fanoušky v Praze a vyrazila do Terezína