×
TOPZINE.cz

Bývalý kytarista Anthrax byl na Vánoce zatčen. Prý za domácí násilí

Skupina Anthrax. Zdroj: LMB promotion

Kytarista Dan Spitz, který dřív působil ve skupině Anthrax, strávil část Vánoc ve vazbě. Byl obviněn z domácího násilí.

Skupina Anthrax. Zdroj: LMB promotion

K zadržení došlo 25. prosince v hudebníkově domě na Floridě. Policii na Spitze zavolala jeho matka. Uvedla, že její syn při hádce napadl svou manželku. Spitz se hájil argumentem, že šlo o sebeobranu. Jeho žena nakonec obvinění vzala zpět, a celá rodina se tak přece jen sešla u vánočního stromečku. Úplně idylické Vánoce to však asi nebyly.

Pozoruhodné je, že podobnému obvinění loni čelil Spitzův bývalý spoluhráč, bubeník Anthrax Charlie Benante. Toho však zatkli společně s manželkou. Pár se musel zodpovídat z nevhodného chování ke své dcerce. Údajně se před dítětem velmi nevybíravě hádali.

Od kytary k hodinám

Dan Spitz hrál s Anthrax mezi lety 1983 až 2007. Poté se z hudební branže stáhl a začal se věnovat své velké zálibě, hodinářství. Stal se uznávaným hodinářem a specializuje se na restaurování cenných hodinových přístrojů.

Anthrax vznikli v roce 1981 v New Yorku, spolu s Metallikou nebo Slayer patří k nejpopulárnějším thrashmetalovým formacím. Kapela vydala před dvěma lety album Worship Music, které vyšlo po osmileté odmlce a je jejich zatím nejčerstvější nahrávkou.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..