Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britney Spears chce zpívat pro Williama a připravuje oslavu svých třicátin

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

5. 9. 2011

FOTO: Britney SpearsMánie točící se kolem prince Williama a Kate Middletonové nebere konce. Strhnout se nechal téměř celý svět. Nyní se vyjádřila také Britney Spears, která chce slavnému manželskému páru zazpívat.

FOTO: Britney Spears

Britney Spears, Zdroj: britneyspears.com

Americká popová zpěvačka prozradila, že současný vévoda z Cambridge, William, byl vždy jejím idolem. Britney Spears si jako mladá dívka představovala, že se jednou stane jeho ženou. Dnes tento svůj sen označila za legrační.

Čtěte také: Britney Spears vrací úder. A chystá duet s Lady Gaga

Jeho vysněnou ženou se stala jiná, Britney tak chce Williamovi alespoň zazpívat. Společně s ním chce pozvat i jeho ženu na jeden ze svých koncertů a předvést jim nezapomenutelnou show.

„Bylo by úžasné pro ně zazpívat. Jsou překrásný pár. Bohužel jsem nemohla být na jejich svatbě, ale slyšela jsem, že to bylo okouzlující.“ říká Britney Spears

Kromě velkolepé show pro slavný britský pár chystá Britney také velké oslavy na svoji počest. Zpěvačka totiž v prosinci dovrší věku třiceti let. Zakončení jednoho velmi bouřlivého období jejího života si tedy zaslouží pozornost.

Kdo své třicáté narozeniny hodlá oslavit doma v tichosti s dortem plným svíček a pomerančovým džusem, by si rozhodně nerozuměl s Britney. Ta se nechala slyšet, že je vzrušená a odhodlaná udělat něco vskutku působivého. Inspirací se pro ni stala Jižní Amerika, kterou nedávno navštívila. Možná se tak dočkáme dokonce narozeninového karnevalu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britney Spears chce zpívat pro Williama a připravuje oslavu svých třicátin