Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Breath Of Life od Florence and the Machine je titulní skladbou nové Sněhurky

Martin Peška

Martin Peška

23. 5. 2012

TOPZINE.cz přináší svým čtenářům oficiální videoklip k titulní písni filmu Sněhurka a lovec. Nahrávku s názvem Breath of life má na svědomí britská hudební skupina Florence and the Machine.

video
play-sharp-fill

Florence and The Machine loni na podzim sklidili velký úspěch po druhém řadovém albu s názvem Ceremonials, kterého se po celém světě prodalo už přes milion kopií.

Píseň Breath Of Life vznikala s velkým sborem v březnu v proslulých londýnských studiích Abbey Road, které jsou kromě zpěvačky Florence Welch a záběrů z filmu k vidění i ve videoklipu.

Čtěte také: 5 zajímavostí o filmu Sněhurka a lovec: Aragorn měl původně hrát lovce

„Miluji sbory a sborovou hudbu a zde byl na místě šedesátičlenný sbor, který zpíval vokální party, které jsem sama napsala. Ve chvíli, kdy se zapojily i barytony, mi málem ukápla slza, byl to opravdu emotivní zážitek,“ uvedla zpěvačka po natáčení v Abbey Road.

Ačkoliv je nový singl především upoutávkou na nový film, hudební kritika nešetří chválou. Breath Of Life je už nyní řazena mezi nejpovedenější skladby Florence and The Machine.

Fantasy snímek Sněhurka a lovec režiséra Ruperta Sanderse, který do českých kin vstoupí ve čtvrtek 31. května, je už druhé filmové zpracování tématu Sněhurky v tomto roce. Oproti Sněhurce s Julií Roberts, která si odbyla premiéru v dubnu, má být Sněhurka a lovec o dost temnější. A rozhodně nepůjde o roztomilou pohádku pro děti, ve které divák od začátku ví, že vše dobře dopadne.

V hlavních rolích se představily herečky Kristen Stewart a Charlize Theron společně s Chrisem Hemsworthem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Breath Of Life od Florence and the Machine je titulní skladbou nové Sněhurky