Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Billie Joe z Green Day: Hraní s Bon Jovim bylo nejhorší, jaké jsme kdy zažili

Redakce

Redakce

20. 9. 2012

Frontman kapely Green Day Billie Joe Armstrong se vyjádřil o vystoupení s Bon Jovi jako o zatím nejhorší hudební spolupráci. Naopak o švédské kapele The Hives mluvil velice vřele.

FOTO: Green Day

Green Day Zdroj: greenday.com

Billie Joe si jako správný punk rocker nebere servítky. O Bon Jovim a jeho spoluhráčích prohlásil: „Byla to ta nejhorší kapela, se kterou jsme kdy vystoupili.“ Zpěvák řekl, že ho tyto rockové ikony 80. let opravdu neohromily, a navíc s nimi na pódiu byla nuda.

Čtěte také, co je nového u Queens of the Stone Age

Diametrálně odlišně popisoval spolupráci se švédskými rockery The Hives. Pro časopis Kerrang! uvedl: „S touto kapelou byla radost si zahrát. Byla to pravděpodobně nejlepší skupina, se kterou jsme kdy sdíleli pódium. Naživo jsou úžasní!“

The Hives – Walk Idiot Walk

[youtube-height=25]ysGtBZX32I0[/youtube]

Dále zpěvák líčil taškařice, které zažil kvůli médiím. Nejzajímavějším drbem, který o něm koloval, byla zpráva o tom, že zemřel.

„Byl jsem v Los Angeles, zrovna jsme nahrávali album American Idiot, volala mi manželka a úplně šílela strachy. Přitom jenom zdivočel internet,“ vzpomínal Armstrong. Fáma vznikla díky šprýmařské práci hackerů. Informace byla tak šokující, že se rozšířila po celém internetu a mnozí lži uvěřili.


Green Day nedávno vydali novou píseň nazvanou Nuclear Family. Během několika měsíců budou postupně vycházet alba z trilogie  ¡Uno!, ¡Dos! a ¡Tré!. ¡Uno! vyjde 24. září, ¡Dos! 12. listopadu a ¡Tré! 14. ledna příštího roku.

Americká punk rocková kapela Green Day byla založena v roce 1987. Mezi tři členy kapely patří zpěvák a kytarista Billie Joe Armstrong, basák a příležitostný zpěvák Mike Dirnt a bubeník Tre Cool, který v roce 1990 nahradil Johna Kiffmeyera. Kapela má kořeny v Berkley v Kalifornii. Muzikanti mají za sebou bohatou diskografii, trilogie ¡Uno!, ¡Dos!, ¡Tré! bude jejich patnáctým počinem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Billie Joe z Green Day: Hraní s Bon Jovim bylo nejhorší, jaké jsme kdy zažili