Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé je těhotná. Prozrazení přišlo na předávání cen MTV

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

1. 9. 2011

FOTO: BeyoncéBeyoncé nedávno veřejnosti oznámila novinku ze svého osobního života, jejíž znění otřáslo mnoha jejími fanoušky. Zpěvačka totiž potvrdila, že je těhotná.

FOTO: Beyoncé

Beyoncé je těhotná, Zdroj: mtv.tv

Beyoncé a rapper Jay-Z jsou manželé tři roky, jejich vztah se však vyvíjel již od roku 2002. A nyní přišel ten správný čas vytvořit z manželského páru rodinu. Umělci společně čekají své první dítě. Tato zpráva tak definitivně vyvrátila spekulace o tom, že hvězdný pár má v soužití velké problémy a hrozí jejich rozvod.

Jedna z největších R’n’B hvězd současnosti se nechala slyšet, že je již načase založit rodinu. Kromě toho, že už dosáhla věku, ve kterém by chtěla vychovávat děti, také prohlásila, že ve své pěvecké i herecké kariéře dosáhla všeho, co si kdy přála. Proto je nyní vhodná doba trochu polevit a věnovat se soukromému životu, aby za nějaký čas opět své fanoušky oslnila dalšími hity.

Čtěte také: Beyoncé nikdy nevypadala tak sexy

Šestnáctinásobná držitelka prestižní ceny Grammy své těhotenství hrdě oznámila na předávání MTV Music Video Awards. Tato zpráva se stala hlavní událostí celého večera. Beyoncé tak zastínila všechny ostatní přítomné hvězdy.

Beyoncé na předávání hudebních cen MTV vystoupila s písní Love on top. Když stála na jevišti, rozhodla se, že se o své štěstí podělí také se všemi přítomnými a poodhalila tajemství, které se skrývalo pod jejím sáčkem. Do písně pak vložila veškerou lásku, kterou nyní prožívá, a snažila se, aby ji cítili také všichni její posluchači. Beyoncé často pokládala svou ruku na pomalu se zvětšující bříško a zářila štěstím stejně jako její manžel, který celé vystoupení sledoval z hlediště.

Beyoncé – Love on top

Beyoncé není jedinou těhotnou zpívající hvězdou současnosti. Za všechny ostatní jmenujme např. Lily Allen, Lauryn Hill nebo Mel B. Americká zpěvačka se svými kolegyněmi tak brzy rozšíří řady hvězd, které se staly matkami. V nedávné době to byly například Pink, Mariah Carey, Alanis Morrisette, Alicia Keys nebo Emma Bunton (Spice Girls).

Beyoncé je teprve na začátku dlouhé a trnité cesty. Nyní můžeme jen čekat a doufat, že potomek slavného pěveckého páru bude stejně tak nadaný jako jeho rodiče a vyroste z něj další ikona hudebního světa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé je těhotná. Prozrazení přišlo na předávání cen MTV