Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Barevná kolekce Blumarine hlásá jediné: Šedé myšky nejsou v kurzu

Redakce

Redakce

27. 1. 2012

FOTO: Blumarine SS 2012Dost bylo tmavých zimních outfitů bez nápadu. Přivítejte jaro zvesela v zářivých neonových barvách, kterými se nová kolekce Blumarine jen hemží. Objevte v sobě hravé já.

FOTO: Blumarine SS 2012

Výrazné barvy skvěle vyniknou na černém podkladu, Zdroj: vogue.com

Jaro se sice zdá být stále v nedohlednu, ale i přesto už teď nakoukneme do dílny módní návrhářky Anny Molinari, která pro značku Blumarine vytvořila svěží, hravou a ryze dámskou jarní kolekci.

Královna růží

Značka Blumarine si ve světě vytvořila skvělé jméno, které hrdě reprezentují mnohé celebrity.

Za obrovským úspěchem nestojí nikdo jiný než talentovaná Italka Anna Molinari, která ženy na celém světě okouzlila romantickými modely, které jsou zároveň velmi originální a trendové.

FOTO: Blumarine SS 2012

Barevná divočina

Značka Blumarine byla založena v roce 1977 a jejím poznávacím znamením je ženskost inspirovaná šedesátými lety. Často se v jejích kolekcích opakuje květinový motiv, a to především růže, které Anna Molinari miluje.

Barevná extáze

Jarní kolekce 2012 je nabytá výraznými barvami, které se skvěle doplňují. Převažuje především kombinace oranžové a růžové a tyrkysové se žlutou. Dalším výrazným znakem je použití výrazné neonové barvy na černém podkladu, které působí téměř magicky.

Šťávu jednotlivým kouskům dodávají také tropické a havajské motivy.

FOTO: Blumarine SS 2012

Květiny kam se podíváš!

Co by to bylo za kolekci Blumarine, kdyby neobsahovala květinové vzory. A tentokrát to Anna pojala ve velkém stylu, když šaty, sukně i doplňky ozdobila květy obřích velikostí. Typické jsou velké květinové náušnice, řetízky či prsteny.

Sukně v centru pozornosti

Milovnice kalhot si sice přijdou také na své, ale v popředí nové kolekce stojí rozevlátá sukně nošená s krátce střiženým topem odhalujícím dokonalé bříško.

Čistě romantický look je narušen motorkářskou bundičkou, které vnáší do outfitu hravost a šmrnc.

FOTO: Blumarine SS 2012

Nevinná bílá nebo sexy černá. Co byste si vybrala vy?

V kolekci je patrná inspirace 50. léty, ale výsledek je více uvolněný a sexy. Kromě výrazných barev zde nechybí i nevinná bílá, kterou návrhářka použila i na kožichy, které tak působí neskutečně romanticky, ale zároveň extravagantně a luxusně.

Baví vás barvy? Pak musíte vidět kolekci Duro Olowu

Různorodost kolekce můžeme spatřit i v černých outfitech, které rozhodně nemůžeme zařadit mezi nudné jednobarevné modely bez nápadu. Použité flitry, třásně a lesklé materiály je povznášejí na zcela jinou úroveň.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Barevná kolekce Blumarine hlásá jediné: Šedé myšky nejsou v kurzu