Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Olze Kurylenko. Na Ukrajině vyrůstala v hladu a chudobě

Redakce

Redakce

21. 4. 2013

Tato ukrajinská diva nás okouzluje svým krásným zjevem a intelektem. Agent ji objevil v metru a od té doby jen pracuje, už nikdy nechce být chudá. 

FOTO: Olga Kurylenko ve filmu Nevědomí

Olga Kurylenko oslnila v nové sci-fi Nevědomí. Zdroj: CinemArt

Olga Kurylenko se narodila na Ukrajině. Nejen, že ovládá pět cizích jazyků, nebojí se nahoty, ale ohromuje i svým apetitem. Kam všechno to jídlo dává? A jak se zbavuje kil navíc? Honičky v autech, muži se smyslem pro humor, focení aktů, ale sex až po několika měsíční známosti. Co divákům může ještě nabídnout?

Na Olgu si teď můžete zajít do kin, jako astronautka Julia se objevila po boku Toma Cruise ve sci-fi snímku Nevědomí.

1. Vzpomínka na hlad ji nikdy neopustí

Olga vyrůstala s matkou a babičkou ve velmi chudé domácnosti. Často trpěla hlady a oblečení měla několikrát spravované. Není divu, že tolik pracuje. Už nikdy nechce zažít život, kterým si prošla v dětství, a tak vydělává a šetří si na horší časy.

video
play-sharp-fill

2. Její osud připomíná pohádku

Když jí bylo třináct let, vzala ji matka poprvé na výlet do Moskvy, i přesto že byly tak chudé. Tato cesta se jí stala osudnou, když si jí v metru všiml agent. Mohlo by to znít jako vymyšlený příběh, ale je to první krůček v kariéře této světové modelky a herečky. Z chudé hladovějící dívenky se brzy stala krásná uznávaná modelka.

3. Je zručná kaskadérka

Kvůli Bond girl a roli prostitutky Niko v Hitmanovi se učila střílet, padat a trénovala automobilové honičky. Velice ji to oslovilo, takže to v jeden moment vypadalo, že ji v jiném žánru než akčním neuvidíme.

 4. Sex až po delší známosti

K životu potřebuje tato kráska legraci. I když říkala, že na romantiku už není a muže si chce držet od těla, je nyní s jednapadesátiletým Dannym Hustonem. Tento Američan si ji získal právě díky svému humoru, směje se s ním pořád.

Olga Kurylenko jako Bond girl

Olga Kurylenko si střihla roli Bond girl v Quantum of Solace.

Přesto se nechala slyšet, že aby se mohla s někým líbat a mít sex, musí ho znát i několik měsíců. Jen na fotkách či filmových plátnech se umí opravdu odvázat a nebojí se svléknout.

5. Pořád jí a nepřibere

Olga je proslulá svým zjevem a dokonalou postavou. Když přijde do restaurace, každý na ni kouká a nestačí se divit. A nemluvíme o zmíněné kráse. Ona toho dokáže sníst tolik, že mnoho lidí zůstane zírat. Postavu jí však apetit neničí, udržuje si ji pouze tancem. Kdo by jí to nezáviděl.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 zajímavostí o Olze Kurylenko. Na Ukrajině vyrůstala v hladu a chudobě