Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Jeremym Rennerovi: V letadle omylem spolkl viagru

Kde je má modrá pilulka?! Zdroj: Bontonfilm

Jeremy Renner, momentálně známý jako Jeníček, je velmi všestranný a nadaný herec, muzikant i skladatel, který miluje motorky a kouří cigarety značky Camel. Jednou dokonce musel na tetanovku kvůli bláznivé fanynce. Chcete vědět proč?

FOTO: Jeremy Renner

Role ve S.W.A.T. Jeremyho proslavila. Zdroj: Bontonfilm

Jeremy Lee Renner se narodil 7. ledna 1971 v Modestu v Kalifornii. Většina z vás si tohoto herce vybaví ze snímku Bourneův odkaz nebo Avengers. Jeho cesta k filmu však nebyla úplně jednoduchá. Kdysi pouze divadelní herec se dokonce živil i jako maskér a předtím, než se vůbec rozhodl více věnovat herectví, zaměřoval se na počítače.

Jeviště mu však poskytovalo prostor pro vyjádření emocí, tudíž se mu rozhodl věnovat naplno. Než však dostal svou první velkou roli, poměrně dlouho se plácal v těch vedlejších. V roce 2003 konečně přišla šance se ukázat ve snímku S.W.A.T. – Jednotka rychlého nasazení. Další role na sebe nenechají dlouho čekat a Jeremy se tak konečně dostává i do povědomí široké veřejnosti.

Na Jeremyho si teď můžete zajít do kina. Nově hraje v béčkovém akčňáku Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, kde jako drsný cukrovkář vyvražďuje čarodějnice ve středověké Evropě.

1. Mohl být muzikant nebo maskér

Jeremy je tak trochu takový všeuměl. Krom toho, že ho můžete znát jako herce, je mimo jiné i muzikantem. Do svých dvaceti let hrál na bicí, které poté vyměnil za kytaru. Navíc ještě zpívá, píše texty k písním, a aby toho nebylo málo, občas napíše i nějaký ten scénář. Nicméně, uživil by se i jako maskér, kterého dělal před tím, než dostal svou první filmovou roli.

2. Pokousala ho fanynka

Bohužel i toto je odvrácená strana slávy. Jeremy se jednou rozhodl ignorovat šílenou  fanynku, která mu to hodlala oplatit tím, že ho pokouše. Herci se sice nic vážného nestalo, ale pro jistotu musel jít na tetanovku. Příště už si tu ignoraci možná více rozmyslí.

3. Nedopatřením si vzal viagru

A to ne zrovna ve vhodnou chvíli. Když letěl z Los Angeles zpět do Londýna, mířil rovnou do práce. Chtěl se tedy v letadle prospat, tudíž si vzal prášky v domnění, že si bere prášek na spaní. Po chvíli si uvědomil, že se sice něco děje, ale ne zrovna tam, kde by se to dít mělo. Jak sám prohlásil, „pak už jsem celý let nespal“.

Tahle scéna mu vyloženě sedla.,Zdroj: Bontonfilm

Tahle scéna herci nedělala žádné potíže.

4. Kaskadérské kousky prováděl sám

Z Mission Impossible 4 do Avengers a rovnou Bourneův odkaz vám už nějaký ten trénink dá. Proto Jeremy všechny kaskadérské kousky dělal sám. Nejtěžší prý byly souboje, protože ty se podle něj nedají nahradit. Každopádně i přes veškerý trénink se zmínil, že vše, co ho čekalo, pro něj byla velká výzva.

5. Málem jsme ho neviděli ve S.W.A.T.

V době natáčení S.W.A.T. dostal ještě další nabídku, a to ve filmu Velká rána. Naštěstí si vybral dobře, jelikož role v tomto snímku ho posunula o velký kus dále. Bohužel, při natáčení si zlomil ruku. A jelikož je Jeremy levák, snad to při troše štěstí byla ta pravá.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Právě čtete

5 zajímavostí o Jeremym Rennerovi: V letadle omylem spolkl viagru