Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Zpěvák Chris Brown je opět u soudu. Zanedbává veřejně prospěšné práce

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

8. 4. 2013

Třiadvacetiletý R&B zpěvák a rapper Chris Brown byl tento týden přizván k losangelskému tribunálu, kam se má dostavit 10. června z důvodu nesprávně nahlášených odpracovaných hodin veřejně prospěšných prací.

FOTO: Chris Brown

Brown v roce 2009 fyzicky napadl svou někdejší přítelkyni, zpěvačku Rihannu. Zdroj: chrisbrownworld.com

Christopher Maurice Brown je v hudebním světě již od svých šestnácti let známý jen jako Chris Brown, podle svého stejnojmenného debutového alba. V současnosti jeho diskografie čítá pět studiových alb, nespočet úspěšných singlů s hvězdami jako Lil Wayne, Busta Rhymes či Justin Bieber, ale známý je rovněž jako tanečník a herec.

Slávu úspěšného mladíka ovšem v roce 2009 pošpinila zpráva o tom, že fyzicky napadl svou přítelkyni, barbadoskou zpěvačku Rihannu. Ta byla kvůli tomuto incidentu nucena zrušit své vystoupení na předávání prestižních cen Grammy a následně fotky zmlácené zpěvačky obletěly celý svět.

Brown se k násilí přiznal, což mu vyneslo 180 dnů veřejně prospěšných prací a také návštěvy poradce pro domácí násilí. Žalobci však zpěváka, který je stále v podmínce, nařkli z toho, že zmiňované veřejné práce, mezi které patří například čištění stájí, skartace dokumentů či drhnutí podlahy, nedělá pořádně.

Při pátečním osobním setkání Browna se státním zástupcem a žalobci v Los Angeles oznámil zpěvákovi vrchní soudce James Brandlin, aby se k soudu opětovně dostavil 10. června. Ten bude do té doby shromažďovat další informace o údajném zanedbání přidělených prací.

Od doby útoku se již mnohokrát spekulovalo o tom, že se Brown s Rihannou opět usmířili a dali dohromady. Nejnovější informace tyto zprávy potvrdily a zdá se, že před několika měsíci tento pár opět oživil dřívější románek. Přesto zpěvačka svého přítele k soudu tentokrát nedoprovodila.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zpěvák Chris Brown je opět u soudu. Zanedbává veřejně prospěšné práce