Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Zpěvačka Susan Boyle debutuje ve filmu. Zahraje si manželku kastelána

Redakce

Redakce

3. 3. 2013

Skotská zpěvačka Susan Boyle si zahraje v celovečerním filmu. Poté, co na sebe upozornila v Britain Got Talent, se ukáže v dobovém dramatu Johna Stephensona s názvem The Christmas Candle.

FOTO: Susan Boyle

Zdroj: susanboylemusic.com

Jednapadesátiletá zpěvačka by měla ztvárnit ženu kastelána ve vesnici Gladbury, kde se má odehrávat hlavní dějová linie snímku. Děj filmu je zasazen do konce 19. století a je inspirován stejnojmennou novelou Maxe Lucada. Ve filmu půjde především o vánoční přání, anděly a kouzelnou svíčku.

Objeví se i další z britských talentů

Sama Boyleová si natáčení užívá a to i přes to, že je na natáčecím place chladno. „Je radost pracovat s každým, kdo se na filmu podílí,“ přiznává zpěvačka a dodává: „Je to fantastický zážitek být součástí týmu.“ Jestli se ale budou diváci rozplývat nad jejím hereckým výkonem tak, jako ona nad celým filmováním, se ukáže, až film vyjde.

Na plátně však nebude jedinou zpěvačkou z britské talentové soutěže. Samantha Barks, která si zahrála v novém muzikálovém zpracování Bídníci, byla roku 2008 v soutěži třetí. Zpěvačky doprovodí ještě Hans Matheson, známý ze Souboje titánů, John Hannah z trilogie Mumie a Sylvester McCoy aneb čaroděj Radegast ze snímku Hobit.

Zpěvačka Susan Boyle se stala známou již od svého prvního vystoupení v Britském talentu. Přišla na podium jako nevzhledná vesničanka, od které každý očekával jen nezapomenutelně trapné vystoupení. Všem se zastavil dech, když zazněly první tóny skladby I dremed a dream z muzikálu Bídnici. Její bezchybné provedení se stalo opravdu nezapomenutelným.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zpěvačka Susan Boyle debutuje ve filmu. Zahraje si manželku kastelána