Menu
TOPZINE.cz
Cestování

ZOO Ostrava vyhlašuje tvořivou soutěž o zájezd do Chorvatska

Samcová Jana

Samcová Jana

17. 6. 2010

Pro velký ohlas ZOO Ostrava již potřetí vyhlašuje soutěž o zájezd do Chorvatska ve spolupráci s CK Vítkovice Tours. Stačí vlastnoručně vyrobit co nejoriginálnější tašku s motivem zvířete či loga ostravské ZOO.

Foto: Jana Samcová, Topzine.cz

Nejoriginálnější taška bude odměněna zájezdem do Chorvatska pro dvě dospělé osoby v hodnotě 19180 korun, který do soutěže věnovala cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Výherce se může těšit na týdenní pobyt s all inclusive v letovisku Živogošće v hotelu Nimfa v termínu od 4. do 11. září 2010. Výhra zahrnuje ubytování, službu all inclusive, pobytovou taxu a pojištění. V ceně není zahrnuta doprava. Za doplatek je možné ubytovat také děti.

Pravidla soutěže:

– na tašce musí být ztvárněna jakákoli zvířata ze Zoo Ostrava

– na tašce musí být uveden nápis ZOO OSTRAVA nebo logo Zoo Ostrava

– taška musí být z textilního materiálu a má sloužit pro běžnou potřebu

– daný motiv může být ztvárněn např. pomocí barev na textil, může být našit, apod.

– tašky se nebudou vracet

Foto: Jana Samcová, Topzine.cz

Uzávěrka soutěže je 20. 7. 2010. Své výtvory můžete zasílat na adresu: Zoo Ostrava, Michálkovická 197, 710 00 Ostrava (na obálku uveďte SOUTĚŽ) nebo je osobně předat na vrátnici ostravské zoo. Nezapomeňte čitelně uvést své kontaktní údaje (jméno, adresu, telefon, email). Bližší informace k soutěži na emailu info@zoo-ostrava.cz nebo na tel.: 596 243 316. Všechna soutěžní díla budou určena na podporu Zoo Ostrava!

Představení vítězného výtvoru, slavnostní vyhlášení vítěze a předání dárkového voucheru na zájezd do Chorvatska zástupci CK VÍTKOVICE TOURS se uskuteční v sobotu 31. července 2010 v Zoo Ostrava.

Související články:

Kam na výlet? Do ZOO Ostrava

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

ZOO Ostrava vyhlašuje tvořivou soutěž o zájezd do Chorvatska