Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Známe trendy v podzimní manikúře! Hitem jsou barvy přírody

Redakce

Redakce

31. 8. 2012

Nadcházející podzimní sezóna se již blíží mílovými kroky. Nové trendy se však netýkají pouze oblečení a doplňků, ale také manikúry. Podívejte se, v čem budou vaše nehty IN![album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/podzimni-manikura/]

Podzim je tu a s ním přicházejí i nové barvy laků na nehty. Pokud čekáte tmavou nudu, budete překvapené! Sezónní odstíny laků jsou inspirované především barevnou podzimní přírodou.

Příroda je nejlepší inspirace

Při nákupu nových laků hledejte odstíny podzimního listí. Tedy hlavně ostře oranžovou, bohatou červenou a zlatavou žlutou. Pokud chcete raději zvolit méně nápadnou barvu, IN jsou všechny odstíny zelené, které přecházejí až do tmavě hnědé. Nesáhnete vedle ani s borůvkovými odstíny.

Luxusní zlatá a tmavě modrá

Tmavě modrá barva v kombinaci se zlatou bude na podzim IN na všech módních frontách, i mezi laky na nehty. Na zlatý odstín si ovšem dejte pozor! Tato barva může vyvolat dojem špinavého nehtu. Katastrofě předejdete tím, že si koupíte velice kvalitní lak, který se neodře jen tím, že se na něj podíváte.

Oblíbené jsou magnetické a praskající laky

Hitem budou magnetické laky, které na vašich nehtech vykouzlí jedinečný efekt. Na nehty aplikujte lak a přiložte speciální magnet. Barvu můžete zvolit například kaštanově hnědou nebo tmavě zelenou. Velký boom zažívají také praskací laky, které vyvolávají dojem odřeného, popraskaného laku. Ani ty na podzim nevypadnou z rozjetého vlaku trendů. Podkladový lak použijte v béžové barvě a praskajícího efektu docilte tmavě hnědým lakem.

Nude barva je klasika, která nestárne

Pokud nerada s laky na nehty experimentujete, držte se klasické nude barvy. Ta bude v kurzu vždy, stejně jako klasická francouzská manikúra.

Všechny tyto podzimní odstíny laků koupíte jak v obyčejné drogerii, tak ve značkových parfumeriích. Značky v nejnovější kolekci se liší pouze kvalitou, odstíny jsou většinou velmi podobné.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe trendy v podzimní manikúře! Hitem jsou barvy přírody