Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Známe nejlepší vánoční dárky pro studenty. Nechte se inspirovat

Redakce

Redakce

28. 11. 2012

U vymýšlení vánočních dárků se zapotí nejeden Ježíšek. Rok je totiž v jistých aspektech velmi krátký, a tak na originální nápady často dochází inspirace. Následující rady by pro vás tedy mohly být vítanou nápovědou.

FOTO: Dárek

Co si přejí studenti najít pod stromečkem?, Zdroj: sxc.hu

Studenti mají své specifické potřeby. Z tohoto předpokladu by vymýšlení vhodných dárků mělo vyplývat. Den začínají vyděšeným vykopnutím kotníku zpod vyhřáté peřiny a vytočením hlavy k ciferníku hodin. Proto by dárek v podobě plyšového budíku s příjemnými tony oblíbené kapely mohl udělat všední dny barevnějšími než pověrčivé vykročení pravou nohou.

Mezi nejoblíbenější dárky patří elektronika

Stejný účel bude mít i snídaňový pohled na darovaný hrníček se znakem fotbalového klubu nebo obrázkem roztomilého zvířátka. Kdykoli během roku zaručeně navodí zpět atmosféru vánočního míru a lásky.

Většinu dne studenti tráví po boku elektroniky. To je důvod, proč jsou dárky z této oblasti vítaným členem Štědrého večera. Lze vybírat z široké nabídky. Notebooky, tablety, smartphony, čtečky elektronických knih, fotoaparáty a další vychytávky zaručeně potěší. Finanční nákladnost je však zřetelná.

Rozvoj studentů lze rozšířit například abonentkami do divadla nebo permanentkami do sportovních center. Pod žádným vánočním stromečkem by neměla chybět ani potřebná učebnice nebo jinak žánrově zpracovaná literatura. Ke kvalitnímu čtení navíc patří kvalitní a pohodlné sezení, takže křeslo jako doplněk do studentského „holobytu“ bude zřejmě také oceněno.

Vybavení pro sport udělá radost

I vybavení na sport je vděčný dárek, který hned vedle talismanu pro štěstí a hřejivých ponožek k lednovým zkouškám velmi potěší. Je samozřejmě nutné vycházet z potřeb konkrétní osoby, na druhou stranu lze odhadnout, že rukavice na lyže, sada na petanque nebo čelenka s potítkem uspokojí většinu obdarovaných.

Nové hodinky, krásný šperk, zdobené pero, polštářky tvarované do bizarních tvarů, spodní prádlo, chundelatý župan, batoh na výlety, erotické pomůcky, nebo žertovné pantofle. I takto můžou dárky nejenom pro studenty vypadat.

Vůbec nejzaručenějším způsobem dokonalého dárku však zůstává samotná komunikace s obdarovaným prostřednictvím seznamu tajných přání na lístečku za oknem. Na druhou stranu je nutné již předem počítat s tím, že finančně vytíženému studentovi udělá vůbec největší radost zapečetěná obálka od babičky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe nejlepší vánoční dárky pro studenty. Nechte se inspirovat