Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Značka F&F se rozrůstá. F&F Home nabízí stylové bytové doplňky

Redakce

Redakce

16. 11. 2011

FOTO: F&F HomeTěm z vás, kteří jste si oblíbili módní značku F&F, přinášíme dobrou zprávu. Britská značka se totiž rozrůstá a nově přichází na trh s bytovými doplňky.

FOTO: F&F Home

Něžná bílá a barva moře působí klidně, Zdroj: F&F

Zařizujete si domácnost? Chcete vylepšit svůj interiér? Pak rozhodně nezapomeňte navštívit nejbližší obchod F&F, který je součástí sítě Tesco. Nová řada kvalitního vybavení domova F&F Home nabízí stylové doplňky do obývacího pokoje, ložnice, jídelny i koupelny. Bohatá a jedinečná nabídka zaujme každého.

Víme, kde koupit exotický nábytek a doplňky

Pro koho je určená kolekce F&F Home podzim/zima především? Pro všechny, kteří mají rádi přírodní, zemité tóny a jednoduchý design. Vyberou si i tací, kteří upřednostňují odstíny modré a bílé. Tyto dvě barvy působí čistě a vytváří příjemný uklidňující pocit. Dále se hodí zejména pro ty, kteří se rádi obklopují originálními a nápaditými doplňky. Svíčky, ložní prádlo, vázy, lampy – to vše a mnohem více teď zakoupíte za přijatelné ceny.

FOTO: F&F Home

Barvy Země vyvolají útulno a teplo

V letošní kolekci F&F Home je opravdu z čeho vybírat. A pokud zrovna nepotřebujete vylepšovat svůj příbytek, určitě uděláte radost někomu ze svých blízkých. Vydejte se nákupy vánočních dárků s předstihem a potěšte svou rodinu nebo přátele stylovým dárkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Značka F&F se rozrůstá. F&F Home nabízí stylové bytové doplňky