Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zná 4. řada Sherlocka datum premiéry? Prý se dočkáme na Vánoce

Redakce

Redakce

19. 1. 2014

V britských kuloárech se proslýchá, že BBC plánuje premiéru 4. řady svého veleúspěšného seriálu Sherlock už koncem tohoto roku. A nejlépe na Štědrý večer.

FOTO: Sherlock BBC S03

Angličtí gentlemani na tahu. Zdroj: distributor filmu

The Sun potěšil všechny fanoušky seriálu, a především diváky jeho 3. řady, které na konci poslední části s názvem His Last Vow zajímalo jediné, a to datum další epizody. Tvůrci totiž odhalili následující události Sherlockova pátrání, které přinášejí množství otázek.

Nyní se zdá, že čekání na oblíbeného Benedicta Cumberbatche se vyplatí a divák bude odměněn hned dvěma filmy ve stejnou dobu. Na plátně se objeví v prosinci roku 2014 jako drak Šmak v pokračování Tolkienova, a především Jacksonova Hobita, zatímco televizní obrazovky rozzáří na Štědrý večer jako slavný Sherlock Holmes.

Jediné, co by mohlo potenciálně nabourat plány další řady, jsou časové harmonogramy hlavních představitelů Sherlocka Holmese a Johna Watsona, tedy Benedicta Cumberbatche a Martina Freemana. Oba teď zažívají vrchol své herecké kariéry, k čemuž ovšem seriál Sherlock hodně přispěl.

Třetí řada se začala natáčet v březnu 2013, pro přípravu další řady se proto předpokládá podobné jarní datum. Fanoušky, kteří se obávají stejné dvouleté přestávky jako mezi 2. a 3. řadou, může alespoň potěšit přislíbení 5. řady Sherlocka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zná 4. řada Sherlocka datum premiéry? Prý se dočkáme na Vánoce