×
TOPZINE.cz

Zlatá malina 2013: Nejhorším snímkem roku Stmívání. Malinu má i Rihanna

Kristen Stewart a Robert Pattinson ve čtvrtém pokračování StmíváníMagický 33. ročník cen za nejhorší filmové počiny roku už zná své vítěze. Z celkových deseti kategorií vzešel absolutní vítěz Stmívání: Rozbřesk, 2. část, který získal celkem 7 cen. 

FOTO: Kristen Steward obdržela cenu za nejhorší herečku
Kristen Stewart obdržela cenu za nejhorší herečku. Zdroj: distributor filmu

Upírská sága byla nominována ve všech kategoriích. Svou „přízeň“ jí diváci dali najevo v sedmi z nich. Nejhorší herečkou se stala Kristen Stewart, a to nejen za roli Belly, ale i za hlavní roli ve filmu Sněhurka a lovec.

Cenu za nejhoršího herce ve vedlejší roli získal vlkodlak Taylor Lautner a přidal i cenu za nejhorší pár, který v posledním díle ságy tvořil s Mackenzie Foy, představitelkou poloupírského dítěte Reneesmée.

Cenu také dostali všichni herci filmu za nejhorší filmové obsazení. Twilight sága: Rozbřesk byl také označen za vůbec nejhorší film uplynulého roku, a tak porazil snímky Bitevní loď, Oogieloves in the Big Balloon Adventure, Můj otec je šílenec a Tisíc slov. Dále byl označen za nejhorší remake/rip-off/prequel/sequel a tvůrce Bill Condon obdržel cenu nejhoršího režiséra.

Všeříkající výraz Adama Sandlera, Zdroj: distributor filmu
Všeříkající výraz Adama Sandlera. Zdroj: distributor filmu

Adam Sandler, který nejvíce cen získal loni, tento rok převzal ohodnocení nejhoršího herce už podruhé v řadě, a to za roli ve filmu Můj otec je šílenec. Ten si také vysloužil cenu za nejhorší scénář.

Poslední z malin obdržela zpěvačka Rihanna za nejhorší herečku ve vedlejší roli ve filmu Bitevní loď.

Ceny se tradičně udílely noc před Zlatými Oscary, jejichž výsledky nabízíme zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..