Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zlatá malina 2013: Nejhorším snímkem roku Stmívání. Malinu má i Rihanna

Anna Bílá

Anna Bílá

25. 2. 2013

Kristen Stewart a Robert Pattinson ve čtvrtém pokračování StmíváníMagický 33. ročník cen za nejhorší filmové počiny roku už zná své vítěze. Z celkových deseti kategorií vzešel absolutní vítěz Stmívání: Rozbřesk, 2. část, který získal celkem 7 cen. 

FOTO: Kristen Steward obdržela cenu za nejhorší herečku

Kristen Stewart obdržela cenu za nejhorší herečku. Zdroj: distributor filmu

Upírská sága byla nominována ve všech kategoriích. Svou „přízeň“ jí diváci dali najevo v sedmi z nich. Nejhorší herečkou se stala Kristen Stewart, a to nejen za roli Belly, ale i za hlavní roli ve filmu Sněhurka a lovec.

Cenu za nejhoršího herce ve vedlejší roli získal vlkodlak Taylor Lautner a přidal i cenu za nejhorší pár, který v posledním díle ságy tvořil s Mackenzie Foy, představitelkou poloupírského dítěte Reneesmée.

Cenu také dostali všichni herci filmu za nejhorší filmové obsazení. Twilight sága: Rozbřesk byl také označen za vůbec nejhorší film uplynulého roku, a tak porazil snímky Bitevní loď, Oogieloves in the Big Balloon Adventure, Můj otec je šílenec a Tisíc slov. Dále byl označen za nejhorší remake/rip-off/prequel/sequel a tvůrce Bill Condon obdržel cenu nejhoršího režiséra.

Všeříkající výraz Adama Sandlera, Zdroj: distributor filmu

Všeříkající výraz Adama Sandlera. Zdroj: distributor filmu

Adam Sandler, který nejvíce cen získal loni, tento rok převzal ohodnocení nejhoršího herce už podruhé v řadě, a to za roli ve filmu Můj otec je šílenec. Ten si také vysloužil cenu za nejhorší scénář.

Poslední z malin obdržela zpěvačka Rihanna za nejhorší herečku ve vedlejší roli ve filmu Bitevní loď.

Ceny se tradičně udílely noc před Zlatými Oscary, jejichž výsledky nabízíme zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zlatá malina 2013: Nejhorším snímkem roku Stmívání. Malinu má i Rihanna