Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zlá sudička Angelina Jolie! Nemá co točit?

Redakce

Redakce

30. 3. 2010

Angelina JolieAngelina Jolie nemá po thrilleru The Tourist, který do kin přijde v roce 2011, naplánovaný další projekt. Nyní se zdá, že bychom ji mohli vidět jako titulní postavu zlé kmotry ve filmu studia Disney Maleficent.

Podle Los Angeles Times se Angelina Jolie (její profil zde) zajímá o účast ve filmu, který by měl být postmoderním uchopením pohádky o Šípkové Růžence, už od loňského jara a stále má zálusk na roli zlé kmotry. Samotný film by měl být vyprávěn právě z jejího úhlu pohledu.

Nová disneyovka

Disneyho studio najalo pro tento projekt Lindu Woolvertonovou, scénáristku Krásky a zvířete a Lvího krále. Dlouho se proslýchalo, že na režijní stoličku se posadí Tim Burton (jeho profil zde), mezí ním a studiem ale nebyla ještě podepsána smlouva. Není rovněž jisté, zda účast Angeliny Jolie ve filmu je podmíněna Burtonovou účastí.

Více informací o jejím aktuálním filmu The Tourist, v němž hraje s Johnnym Deppem (jeho profil zde), naleznete tady. Fotky z natáčení zde.

Zajímá-li vás spíše Tim Burton, koukněte na články o Alence v říši divů.

Vzhledem k tom, že herečka nemá po thrilleru The Tourist, který se právě natáčí v Benátkách, ohlášený žádný dlouhodobě naplánovaný projekt, je velká šance, že ji coby zlou kmotru skutečně uvidíme.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zlá sudička Angelina Jolie! Nemá co točit?