Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zklamání! Natáčení Sexu ve městě 3 se nekoná

sex-and-the-city-1

Carrie Bradshaw se definitivně loučí. Přesněji řečeno sequelem k filmovému hitu roku 2008 končí éra Sexu ve městě. Ačkoli se čas od času objevují informace, že probíhá natáčení dalších filmů, tvůrci veškeré zprávy popírají a zůstávají neoblomní: Sex ve městě 2 a dost.

Opět pohromadě

Opět pohromadě

Ve středu 27. ledna se britský bulvární deník The Sun vytasil s informací, že se natáčí  třetí díl filmu Sex ve městě. Podle deníku to chtějí stárnoucí hrdinky stihnout co nejrychleji, dokud vypadají alespoň částečně použitelně. The Sun také doplnil, že podle tvůrců filmu je nejvýhodnější natočit dva filmy zároveň,  s ohledem na to, že sama Sarah Jessica Parker po skončení seriálu odmítala další pokračování s tím, že už si připadá moc stará na opakování role Carrie Bradshaw. Ale podle The Sun po dlouhém přesvědčování ze strany tvůrců a nabídce velmi tučného šeku souhlasila, stejně tak jako ostatní tři hrdinky.

Zdroj deníku dále uvedl, že je logické natáčet dané snímky těsně po sobě, nebo dokonce zároveň. Hrdinky budou vypadat mnohem mladší, až půjdou filmy na plátna kin o několik let později. (Herečky) Jsou dychtivé vypadat co nejlépe, protože to bude jejich poslední setkání se slavnými rolemi. Chtějí z toho vytěžit co nejvíc.

Oficiální zdroje ze studia New Line Cinema, které vlastní práva k Sexu ve městě, ale veškeré dohady rázně ukončily. „To (že by se natáčel třetí film) jednoduše není pravda,“ informovalo studio.

Děj prvního a jediného sequelu se odehrává dva roky po skončení prvního filmového Sexu ve městě. Diváci budou opět vtaženi do atraktivního světa módy a sexu, ve kterém jsou čtyři hlavní hrdinky – Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda – víc než jako doma. Ačkoli tentokrát tvůrci riskují. Hodlají totiž opustit tradiční New Yorské kulisy. Kam přesně se děj přesune? Z traileru lze soudit, že půjde o velký skok. Že by až na Saharu? Jaká zápletka ale hrdinky na exotická místa zavede, tvůrci přísně tají.

Nechme se tedy překvapit. Snímek bude mít v Čechách premiéru 3. června 2010. Kromě známé seriálové čtveřice se v Sexu ve městě 2 ukáže také současná americká hvězdička Miley Cyrus, známá především ze seriálu Hannah Montana.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zklamání! Natáčení Sexu ve městě 3 se nekoná