Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Život milenky aneb Proč se ženy nepoučí?

Redakce

Redakce

14. 11. 2010

Dostaly jste se někdy do situace, že jste byly milenkou? Možná ne všem z vás, ale většině žen se to poštěstí alespoň jednou za život. Některé jsou milenkami po celý svůj život. Ovšem jsou takové, které si tuto cestu zvolí samy, a pak ty, které se na ní ocitnou, ani nevědí jak, a hlavně neví, jak z toho ven…

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Znáte to. Potkáte okouzlujícího muže, který na Vás udělá dojem nejen svým vzhledem,, ale především nenuceným chováním a opravdovým zájmem o Vaši osobu. Je zvláštní, že většina ženatých či zadaných mužů působí hodně vyrovnaným dojmem a hlavně je na nich přitažlivé zřejmě to, že Vás nemusí mít za každou cenu. Nepatří do skupiny loudilů a zoufalců.

A i když si říkáte, že jej pouze vyzkoušíte ze zvědavosti, že tím nic neriskujete… opak bývá pravdou. Vídáte se většinou méně často než se svobodným partnerem, tudíž Vás tenhle muž jen tak neomrzí, spíše se mu podaří probudit ještě větší touhu a vzrušení. Navíc, umí-li to s Vámi, píše zamilované textovky, volá, když to nečekáte s prosbou, jak moc Vás potřebuje vidět a že celou dobu myslí jen na Vás, sem tam přinese roztomilý dáreček, začíná to být cesta do pekel!

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Krásná slůvka a vášnivý sex, jen si to užijte!

Obvykle se totiž zamilujete. Vlastně v tento moment už zamilované jste, jen si to ještě nechcete přiznat. Myslíte si, že si jen užíváte zakázaného ovoce a k tomu přece patří jistá dávka spontánnosti, krásných slůvek a vášnivý sex. Později, až už Vám nebude stačit setkání jednou za týden, či za dva a jeho prvotní aktivita výrazně poklesne, začnete být mrzutá a budete přemýšlet, zda Vás jen nevyužívá. To je hodně pravděpodobné…na druhou stranu se dá říci, že pokud byste dokázala ovládat svoje emoce, můžete využívat i Vy jeho.

Vždy ho nakonec chcete jen pro sebe!

Nicméně v těchto vztazích bývá hodně lásky i emocí, a to z obou stran. Pokud Váš milenec není jen zkušený proutník, který si sem tam rád povyrazí, může být vztah plný zamilovanosti a krásných zážitků. Ale ženy jsou už takové, jaké jsou, a dost často chtějí takový milostný románek proměnit v něco vážnějšího, chtějí mít muže jen pro sebe. Pak následuje docela nepříjemné období. Je plné výčitek, přemlouvání, naštvaných reakcí a naschválů. Někdy to páry ustojí, jindy ne.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Může se stát, že Váš vyvolený nakonec udělá, co chcete. Opustí rodinu nebo přítelkyni a bude s Vámi. Je ale pravdou, že čím déle s Vámi udržuje tento mimopartnerský vztah, snižuje se pravděpodobnost, že se k nějakému vážnějšímu kroku odhodlá. Může se k tomu ale odhodlat jeho právoplatná partnerka nebo Vy. Nemusíte přece čekat, jestli na Vás něco zbude!

Jestliže Vás muž miluje a chce Vás, dokáže zařídit i nemožné. Často je však jeho rozhodnutí limitováno rodinnou situací a dětmi. A pokud ano, je od něj nanejvýš sobecké si Vás u sebe držet, aniž by Vám mohl nabídnout něco víc. Vždy je to ale rozhodnutí vás obou. Být milenkou má své výhody jen do určité doby, potom, nechcete-li se jen topit v slzách a depresích, rychle pryč, ženy!!! A pokud to nejde a jste v tom až po uši, vypijete si to pravděpodobně až do dna…a nebude to hezké.

Ohodnoťte tento článek:
4,8
Právě čtete

Život milenky aneb Proč se ženy nepoučí?