Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Zimní nabídka slev pro mladé od ISIC je tu

Redakce

Redakce

19. 1. 2010

ISIC

Stejně tak jako každý rok i letos v zimě nabízí společnost GTS ALIVE s.r.o. majitelům studentských karet ISIC, mládežnických karet ALIVE a učitelských karet ITIC řadu zajímavých slev a výhod. O co všechno se tedy vlastně jedná?

Jak už jsi majitelé těchto karet zvykli, hlavním lákadlem v tomto čase jsou samozřejmě slevy na skipasy v lyžařských střediscích po celé České republice. Ty se týkají lyžařských areálů v Krkonoších, Krušných horách, Jeseníkách, Beskydech, Železných horách a také na Šumavě a v průměru dosahují od 10 do 30 procent. Uvedená střediska jsou v tabulce.

Slevy na skipasy Zdroj: www.isic.cz

Slevy na skipasy Zdroj: www.isic.cz

Výhody zimní sezóny se však nevztahují pouze na lyžování v areálech, ale také na ostatní věci, které s tím souvisejí, jako je například oblečení, výbava nebo třeba ubytování na horách. I zde mohou majitelé výše uvedených karet uplatnit značné slevy a ušetřit tak finance, kterých se většinou nedostává. Pokud máte zájem dozvědět se o těchto slevách něco víc, stačí navštívit stránky www.isic.cz/zima, kde najdete vše srovnané pěkně přehledně za sebou.

Pro letošek si však mohou majitelé karet ISIC/ALIVE/ITIC dopřát ještě jednu nezanedbatelnou výhodu k těm ostatním, které samozřejmě platí během celého roku. Tentokrát je to znovuobnovení benefitu cestovního pojištění, které je majitelům těchto karet dostupné už od 200 Kč na celý rok. Pojištění se však neomezuje pouze na území naší republiky, ale pokrývá výlohy po celém známém světě. K tomu všemu se ještě přidává netradiční, ale pro mnohé jistě více než lákavá nabídka pojištění pro extrémní sporty. To se pak vztahuje i na lyže a snowboard a jeho cena se pohybuje někde kolem 350 Kč na rok. Samozřejmě i pojištění zahrnující v sobě extrémní sporty platí jak u nás tak i v zahraničí a kryje všechny výlohy spojené s nepříjemnostmi, které by vás mohli potkat.

Hurá na sníh Zdroj:www.isic.cz

Hurá na sníh Zdroj:www.isic.cz

Pro ty, kteří už některou ze tří druhů karet vlastní, ještě taková poznámka na závěr. Nezapomněli jste, že platnost karty skončila 31.prosince 2009? Pokud ano pak je nejvyšší čas si ji znovu obnovit, což zvládnete i on-line. K tomu se také přidává cestovní pojištění, které zaniká společně s koncem platnosti karty, ale i to si můžete obnovit přes internet. Všechny potřebné informace a případné nesrovnalosti si jistě objasníte přímo na stránkách www.isic.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zimní nabídka slev pro mladé od ISIC je tu