Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Žhavá novinka: Permanentní řasy vám vykouzlí sexy pohled

Michaela Bartošová

Michaela Bartošová

22. 10. 2010

FOTO: Oči a řasyMilé dámy, rozhodla jsem se s vámi podělit o svůj skvělý kosmetický zážitek. Stala jsem se novou majitelkou permanentních řas! Navštívila jsem kosmetické studio jedné mé známé, tři hodinky si pospala na lehátku a probudila se s dlouhými, hustými a tmavými řasami. Mít krásně husté, viditelné a dlouhé řasy i bez nalíčení, to je snem snad každé ženy. Váš také? Tak čtěte více.

FOTO: Oči a řasy

Krásné řasy, Zdroj: massagesindallas.com

V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou velice důležitou částí obličeje a pohledy z očí do očí zanechávají silné dojmy. A plné a natočené řasy tomu jen dopomohou. Nezvýrazní jen vaše oči, ale dodají pohledu a vzhledu mimořádnou atraktivitu. A krásný a svůdný pohled, to je přímo malou magií.

Permanentní řasy jsou v současnosti velkou novinkou a možností, jak docílit onoho magického pohledu, přesně takového, jaké mají hollywoodské krásky. Vykouzlí vám krásné a přirozeně vypadající řasy, které ani nebudete muset líčit. Pořídit si je můžete pro každodenní nošení či speciální příležitosti.

FOTO: Krásný pohled

Krásný pohled, Zdroj: tiglispa.com

Jak vypadá aplikace permanentních řas?

Nejdříve se oči očistí vatovými tampónky od mazu, líčidel a krémů. Nalepí se speciální tampónky pod oči tak, aby byly zalepené spodní řasy. Je to proto, aby se neslepily s vrchními. Poté se i trošku nadzvednou vrchní víčka. Příprava hotova, jde se na věc.

Pomocí speciálního lepidla se nalepuje řasa na řasu, přesněji – syntetické neboli umělé řasy se nalepí na ty vaše. Celková aplikace trvá 2 až 3 hodiny. Na jedno oko připadne v rozmezí 30 – 60 řas, které se průběžně točí speciální kulmou.

Na závěr se řasy pečlivě zkontrolují, zda nejsou špatně přilepené a slepené, v případě, že ano, odlepí se a upraví. Pak se očistí kartáčkem. A budete-li chtít můžete si řasy dokonce nechat ozdobit kamínky Swarovski nebo různými třpytkami.

Jak dlouho vydrží a kolik stojí?

Permanentní řasy vydrží 60 – 90 dní. Ceny za aplikaci se pohybují různě, záleží na zvoleném typu, délce, tloušťce a počtu aplikovaných kusů řas (tedy jak moc budete chtít mít řasy husté). První lepení  se pohybuje v ceně 2 000 – 4 500 korun. Za perfektní look ale můžete zaplatit až 6 000 korun i více.

Jaké jsou pokyny před aplikací?

V den aplikace přijďte nenalíčená (žádný make-up, stíny, krém, olej, pleťové mléko aj.). Řasy musí být dokonale odlíčené večer před aplikací a také pečlivě očištěny od veškerých zbytků odličovacích prostředků na oči. Řasy nesmějí být barvené cca 5 dnů. Pokud nosíte kontaktní čočky, dostavte se bez nich, pouze s brýlemi. Kontaktní čočky je možné si opět nasadit 24 hodin po aplikaci.

FOTO: Prodloužené řasy

Prodloužené řasy, Zdroj: healthbeautylifestyle.com

Jak pečovat o prodloužené řasy?

48 hodin po aplikaci řas si oči nemyjte, nedoporučuje se ani plavat, cvičit, navštívit lázně apod. Vyhněte se mnutí očí. Nepoužívejte mechanické kleště. Nepoužívejte voděodolné řasenky a řasenky na bázi oleje. Používejte šetrné odličovací přípravky, bez přídavků olejů. Při odstraňování očního make-upu postupujte opatrně. Na pročesávání řas používejte kosmetické kartáčky. Časté návštěvy sauny a páry mohou způsobit uvolnění spojů.

Doporučujeme doplnění každé 3 – 4 týdny.

Kdo mě bude následovat, milé dámy?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Žhavá novinka: Permanentní řasy vám vykouzlí sexy pohled