Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Ženský mokrý orgasmus. Dosáhnete ho i jinak než drážděním bodu G

Redakce

Redakce

4. 7. 2017

Znáte pojem ženská ejakulace, squirt či mokrý orgasmus? Že ne? Čtěte dále. Zjistili jsme pro vás, o co jde, jak ho dosáhnout a osobní zkušenosti.

První psané zmínky o mokrém orgasmu popisují už Aristotelés a Galén.

Tento orgasmus mohou ženy prožívat díky párovým Skeneho žlázám, které jsou uloženy u vývodu močové trubice a při dráždění se v nich ukládá zvláštní tekutina. Ve chvíli největší rozkoše tato tekutina vystříkne z vagíny ven. Některé ženy tohoto orgasmu nikdy nedosáhnou. Důvodem je menší velikost škvír ve Skeneho žlázách.

Ženy mohou prožívat i tzv. zpětnou ejakulaci. Ejakulát vteče močovou trubicí do měchýře. Ven tedy nic nevystříkne. Pokud si po orgasmu musíte nutně odskočit, nejspíš jste ženský orgasmus právě prožila, i když opačně.

Společný orgasmus není mýtus. Sex koučka radí, jak ho dosáhnout

Tato tekutina nemá však nic společného s močí. Je v ní ovšem obsažena například glukóza, fruktóza nebo sacharóza. Procento žen, které squirt zažívají, je u anonymního dotazování 30 – 40 %. U statistických výzkumů okolo 20 %.

Cesta k mokrému orgasmu bývá delší než je výdrž partnera. Abyste tohoto orgasmu docílila použijte erotickou pomůcku (vhodné jsou například vibrátory na bod G).

Jak tohoto orgasmu docílit?

Nejlepší je dráždit prsty bod G. V penisu není takový cit a nemusíte s ním najít to správné místo. Ovšem dráždění prsty není nic neříkající strkání tam a zpátky. Nejdřív musíte najít Gräfenbergrův bod (bod G). Nachází se asi 3 – 5 cm od poševního vchodu na přední straně vagíny.

Na pohmat je tam trochu zvláštně zduřená sliznice. A přejíždět ho prsty nebo v pravidelných intervalech jemně mačkat. Pokud toto budete provádět dostatečně dlouho, partnerku určitě dovedete až k orgasmu a možná se vám dostane i odměny ve formě mokrého orgasmu.

Pokud jste zpohodlnělí, můžete si pořídit některý z krémů na vyvolání orgasmu, mokrého orgasmu (které vám práci urychlí) nebo vibrátory se zahnutým koncem, který stimuluje přímo bod G.

TIP: Podívejte se na nabídku nejoblíbenějších vibrátorů na bod G. Vždy je dobré se orientovat podle recenzí předchozích zákazníků, ale obecně platí, že pro mokrý orgasmus jsou nejvhodnější ty s větším zakřivením.

Squirtu můžete dosáhnout i u některých poloh, je to ovšem vzácnější než u prstění, např. zezadu, na koníčka nebo lžičky.

Michal – Četl jsem na internetu, že některé ženy se za to stydí. Absolutně nechápu proč. Squirt jsem zažil až u současné přítelkyně a musím říct, že když mi své umění předvedla poprvé, byl jsem vzrušený snad jako nikdy v životě. A hlavně bych ji k němu rád přiváděl pořád.

Šárka – Mokrého orgasmu jsem poprvé dosáhla, když jsem čekala dítě. Zřejmě kvůli těm zvláštním tlakům. A bylo to tak silné, že jsme museli měnit prostěradlo. Od té doby ho čas od času dosahuji. Je to úžasný pocit, řekla bych absolutní uvolnění a výbuch slasti. Myslím, že ženy ho mohou mít až po nějakých zkušenost. Samy musejí vědět, co je uspokojí a mít k tomu i správného partnera.

Ohodnoťte tento článek:
3,9
Právě čtete

Ženský mokrý orgasmus. Dosáhnete ho i jinak než drážděním bodu G