×
TOPZINE.cz

Ženský mokrý orgasmus. Dosáhnete ho i jinak než drážděním bodu G

ženská ejakulace, Orgasmus, squirt
Šťastná to meruňka!, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Znáte pojem ženská ejakulace, squirt či mokrý orgasmus? Že ne? Čtěte dále. Zjistili jsme pro vás, o co jde, jak ho dosáhnout a osobní zkušenosti.

První psané zmínky o mokrém orgasmu popisují už Aristotelés a Galén.

Tento orgasmus mohou ženy prožívat díky párovým Skeneho žlázám, které jsou uloženy u vývodu močové trubice a při dráždění se v nich ukládá zvláštní tekutina. Ve chvíli největší rozkoše tato tekutina vystříkne z vagíny ven. Některé ženy tohoto orgasmu nikdy nedosáhnou. Důvodem je menší velikost škvír ve Skeneho žlázách.

Ženy mohou prožívat i tzv. zpětnou ejakulaci. Ejakulát vteče močovou trubicí do měchýře. Ven tedy nic nevystříkne. Pokud si po orgasmu musíte nutně odskočit, nejspíš jste ženský orgasmus právě prožila, i když opačně.

Tato tekutina nemá však nic společného s močí. Je v ní ovšem obsažena například glukóza, fruktóza nebo sacharóza. Procento žen, které squirt zažívají, je u anonymního dotazování 30 – 40 %. U statistických výzkumů okolo 20 %.

Jak tohoto orgasmu docílit?

Nejlepší je dráždit prsty bod G. V penisu není takový cit a nemusíte s ním najít to správné místo. Ovšem dráždění prsty není nic neříkající strkání tam a zpátky. Nejdřív musíte najít Gräfenbergrův bod (bod G). Nachází se asi 3 – 5 cm od poševního vchodu na přední straně vagíny.

Na pohmat je tam trochu zvláštně zduřená sliznice. A přejíždět ho prsty nebo v pravidelných intervalech jemně mačkat. Pokud toto budete provádět dostatečně dlouho, partnerku určitě dovedete až k orgasmu a možná se vám dostane i odměny ve formě mokrého orgasmu.

Pokud jste zpohodlnělí, můžete si pořídit některý z krémů na vyvolání orgasmu, mokrého orgasmu (které vám práci urychlí) nebo vibrátory se zahnutým koncem, který stimuluje přímo bod G.

TIP: Podívejte se na nabídku nejoblíbenějších vibrátorů na bod G. Vždy je dobré se orientovat podle recenzí předchozích zákazníků, ale obecně platí, že pro mokrý orgasmus jsou nejvhodnější ty s větším zakřivením.

Squirtu můžete dosáhnout i u některých poloh, je to ovšem vzácnější než u prstění, např. zezadu, na koníčka nebo lžičky.

Michal – Četl jsem na internetu, že některé ženy se za to stydí. Absolutně nechápu proč. Squirt jsem zažil až u současné přítelkyně a musím říct, že když mi své umění předvedla poprvé, byl jsem vzrušený snad jako nikdy v životě. A hlavně bych ji k němu rád přiváděl pořád.

Šárka – Mokrého orgasmu jsem poprvé dosáhla, když jsem čekala dítě. Zřejmě kvůli těm zvláštním tlakům. A bylo to tak silné, že jsme museli měnit prostěradlo. Od té doby ho čas od času dosahuji. Je to úžasný pocit, řekla bych absolutní uvolnění a výbuch slasti. Myslím, že ženy ho mohou mít až po nějakých zkušenost. Samy musejí vědět, co je uspokojí a mít k tomu i správného partnera.

Čtěte také: Jak dosáhnout společného orgasmuDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..