Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Zemřela Carol Ann Susi z Teorie velkého třesku. Podlehla rakovině

Redakce

Redakce

12. 11. 2014

Paní Wolowitzová byla paní Columbovou Teorie velkého třesku. Všichni o ní věděli, ale nikdo ji nikdy neviděl. Tedy, alespoň její tvář… I když v případě Howardovy matky jsme ji mohli alespoň slyšet. A to tak, že hlas Carol Ann Susi, její představitelky, bude znít v hlavě nejednomu fanouškovi jednoho z nejúspěšnějších televizních seriálů vůbec ještě hodně dlouho.

Carol Ann Susi se narodila 2. února 1952 v newyorském Brooklynu a po studiích herectví v HB Studiu se objevila v takových hitech jako Zlatá sedmdesátá, Ženatý se závazky, Seinfeld či Smrt jí sluší. Nic jí však nepřineslo takový úspěch jako role paní Wolowitzové v Teorii velkého třesku stanice CBS.

Carol Ann Susi jako Frannie v seriálu Ženatý se závazky. Zdroj: Fox.

Carol Ann Susi jako Frannie v seriálu Ženatý se závazky. Zdroj: Reprofoto: Youtube.com

Studio Warner Bros. potvrdilo, že herečka v úterý podlehla rakovině ve věku 62 let.

„Rodina Teorie velkého třesku dnes smrtí Carol Ann Susi ztratila milovanou členku, která rozpustile a nezapomenutelně namluvila roli paní Wolowitzové. Ač diváky neviděna, paní Wolowitzová se stala trochu záhadou celých 8 řad seriálu. Co však záhadou nebylo, byl nepopíratelný talent, kterým Carol Ann oplývala a komediální načasování, kterého byli diváci svědky během každého z jejích nezapomenutelných vystoupení,“ prohlásilo studio společně se CBS a producenty Chuckem Lorrem, Stevenem Molarem a Billem Pradym v tiskové zprávě.

„Mé srdce je zlomené. Bude mi chybět Tvůj úsměv. Tvůj duch bude navždy s námi,“ uvedl představitel Raje Kunal Nayyar na svém Twitteru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zemřela Carol Ann Susi z Teorie velkého třesku. Podlehla rakovině