Menu
TOPZINE.cz
Cestování

ZEMĚ – 400 jedinečných míst naší planety. Právě vychází

Samcová Jana

Samcová Jana

31. 10. 2009

ZEMĚNa pultech knihkupectví se objevila zbrusu nová fotopublikace. Jak název napovídá, jedná se o sbírku unikátních snímků naší planety, tak, jak ji obyčejný smrtelník na vlastní oči nemá možnost poznat. Vychází v nakladatelství Fragment a rozhodně stojí za povšimnutí.

Země - 400 jedinečných míst naší planety, Zdroj: Nakladatelství Fragment

Země - 400 jedinečných míst naší planety, Zdroj: Nakladatelství Fragment

Obrazová publikace ZEMĚ je výjimečnou kolekcí nádherných fotografií zachycujících nejúžasnější scenérie, které naše ZEMĚ nabízí, a také památky, jež zanechali naši předkové.

Na čtyřech stech stranách křídového papíru je zobrazeno 400 jedinečných míst ze všech světových kontinentů. V teple a pohodlí domova bude radostí listovat touto publikací, která se pyšní statusem nemám konkurenci. Kniha nabízí výběr přírodních, historických a kulturních lokalit naší planety a slibuje neopakovatelný cestovatelský zážitek. V publikaci nechybějí mapy a odkazy na všech 851 lokalit světového dědictví! Obsahem této cestovatelské bible je i charakteristika nejkrásnějších míst ze seznamu UNESCO!

Kniha bude velmi vhodným vánočním dárkem pro všechny milovníky cestování, historie, fotografie i jednoduše naší planety Země.  

 (Zakoupit si tuto publikaci můžete na e-shopu nakladatelství Fragment zde)

Vychází v nakladatelství Fragment, s r.o.

Formát 260×335 mm, váz., 400 str., 1 499 korun

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

ZEMĚ – 400 jedinečných míst naší planety. Právě vychází