Menu
TOPZINE.cz
Finance

Zelené dluhopisy jsou výhodnou investicí, kterou může využít každý

Investování je zábava, vložíte peníze do investice a následně vám vaše našetřené peníze vydělávají, i když spíte. Pasivní příjem by měl být nejen výhodou, ale samozřejmostí a to z důvodu vysoké inflace. Když máte peníze jen uložené na bankovním účtu, tak neustále ztrácí na hodnotě a koupíte si za ně stále méně a méně. Není čas ztrácet čas, investujte své peníze tak, abyste je před inflací ochránili. Skvělou příležitost investice představují zejména zelené dluhopisy.

Co jsou to zelené dluhopisy?

Jedná se o dluhopisy, které mají za cíl podpořit budování technologií podporujících obnovitelné zdroje. Tyto dluhopisy jsou populární po celém světě, vydávají je i významné světové instituce a technologické společnosti, jako je třeba Apple nebo SolarCity. Investor v podstatě investuje peníze do dluhopisů, které mu zajistí výnos i dobrý pocit, že podpořil životní prostředí. Dokonce i v tuzemsku máte možnost do zelených dluhopisů investovat a to díky společnosti UNIPRO Capital a.s., ta vám může zajistit výnos až 9,5 % za rok. 

Zaměřuje se na likvidaci komplikovaného druhu odpadu, kterým jsou pneumatiky. Téměř po celém světě najdeme velké skládky pneumatik, které kontaminují okolí. Společnost disponuje zařízením, které pracuje na principu pyrolýzy a dokáže pneumatiky zpracovat na uhlík, olej a plyn. Jde o tři velmi cenné komodity, které se výhodně prodávají na trhu. Už se kvůli nim nemusí ničit příroda, když se mohou získat z odpadu. Nyní má společnost 2 zařízení, které za rok zpracují 16000 tun gumy z pneumatik. Jedná se sice o velké množství, ale díky vašim investicím se mohou vybudovat další zařízení a množství zpracované gumy z pneumatik může být ještě větší. Jak investovat peníze? Kontaktujte společnost přes formulář, který najdete na jejím webu Uniprocapital.cz. Společnost se s vámi spojí, domluvíte se na výši investice a po jejím zaplacení vám bude zelený dluhopis vystaven. Jedná se o investici na 2 roky a po této době dostanete své peníze zpět. Výnosy z dluhopisů si můžete vybírat jednou za půl roku nebo i každý měsíc. Nenechte své peníze ztrácet na hodnotě. Prospekt je schválený ČNB, do zelených dluhopisů investovalo už 1500 investorů a vy se k nim můžete přidat.  

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Zelené dluhopisy jsou výhodnou investicí, kterou může využít každý