×
TOPZINE.cz

Ze snímků G. I. Joe se stane trilogie. Odveta přilákala další fanoušky

FOTO: G.I.Joe 2: Odveta
Hlavní hrdinové filmu G.I.Joe 2: Odveta to dotáhli až ke třetímu dílu. Zdroj: CinemArt

Po čtyřech letech do kin zavítalo pokračování akčního snímku G. I. Joe. K fešákovi Tatumovi se přidal Bruce Willis, který k plátnům přitáhl další diváky a zvedl výdělečnou příčku filmu zase o trochu výše.

Hlavní hrdinové filmu G. I. Joe 2: Odveta to dotáhli až ke třetímu dílu. Zdroj: CinemArt

Díky vysílání během prodlouženého víkendu si G. I. Joe 2: Odveta vydělal přes 132 milionů dolarů.  Tento úspěch přináší možnost natočení třetího dílu. Zda sága třetím dílek skončí, nevím. Možná bude záležet na obsazení, které by do kin přilákalo několik dalších tisíc diváků. Přestože se druhý díl promítá také ve 3D, celkové náklady během natáčení byly menší než u toho prvního z roku 2009.

Produkce Paramount také udělala radost hračkářské firmě Hasbro, která bude mít možnost prodat miliony dalších akčních figurek a produktů, jako tomu bylo například u série Transformers nebo Star Wars.

G. I. Joe 2: Odveta popisuje likvidaci vojenské jednotky G. I. Joe velmi mocnou organizací Cobra, která si postupně začne podmaňovat celý svět. Od toho je tu původní velitel Joseph Colton (Bruce Willis), aby situaci uchopil do vlastních rukou a zachránil svět před zkázou.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..