×
TOPZINE.cz

Zdeněk Pohlreich si ogriluje banánovou rybičku

Další série pořadů o vaření se Zdeňkem Pohlreichem je tady a má nový název. Jmenuje se Šéf na grillu a svoji premiéru odstartuje již dnes, 23. května, na TV stanici Prima. Diváci si můžou vychutnat šest dílů nesoucí názvy: Steaky, Burgery, Kotlety, Ryby, Drůbež a Speciality.

Přísný pohled geniálního šéfkuchaře, Zdroj: youtube.com

Stávající hvězda pořadu Ano, šéfe!, Zdeněk Pohlreich, chce změnit grilovací návyky Čechů, doslova říká: „Grilujeme rádi a grilujeme špatně. Když přijedu někam na grilovačku, většinou je to dost podobný – křidýlka, kuřecí stehna a prsa, klobásy, nakonec možná krkovička, na všem nějaký kupovaný marinády, kvalitní maso aby člověk pohledal, ve výsledku jsou všichni přežraný klobás a na dobrý steak vůbec nedojde,“ konstatuje.

„Ale není nutné mít deset špatných chodů pro každého – dělejte jednou steaky, podruhé ryby, pak drůbež… Raději méně, ale kvalitní dobroty,“ dodává.

Společnost Pohlreichovi bude v pořadu dělat publicistka a spisovatelka Halina Pawlowská. Ta nejenže bude vyzvídat kulinářské fígle, ale bude z šéfkuchaře vytahovat jeho názory a detaily o jeho životě. Uvidíme, jak se tato dvojice navzájem ugriluje.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..