Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zažijte naživo scénu ze svého oblíbeného filmu

Akční přestřelky, superrychlá auta, romantika, dobrodružství… Při sledování oblíbeného filmu se stáváme hlavním hrdinou a vše prožíváme s ním. Dokud film neskončí. Zkuste to naostro! Díky netradičním zážitkům se můžete ve vašem oblíbeném filmu na chvilku ocitnout.

Zdroj: ESENNCE.cz

Zdroj: ESENNCE.cz

Top Gun

V dnes již legendárním filmu z roku 1986 sledujeme příběh vojenského pilota Mavericka, kterého si zahrál mladý Tom Cruise. Maverick denně usedá do bojového stíhacího letounu a nezdá se, že by jeho řízení bylo nějak náročné. Jaká je realita? Vyzkoušejte to. Jedinečnou možnost máte na simulátoru stíhačky F16 Fighting Falcon. Simulátor je věrnou napodobeninou kokpitu stíhačky a jednou výhodou – na rozdíl od skutečného letu ve stíhačce zde nehrozí, že by let nezvládl váš žaludek.

Zdroj: ESENNCE.cz

Zdroj: ESENNCE.cz

Vratné lahve

Kdo by nechtěl zažít závěrečnou romantiku, kdy Zdeněk Svěrák v objetí s Danielou Kolářovou letí v horkovzdušném balonu. Let balónem je velmi rozšířeným a oblíbeným zážitkem, můžete si vybrat z mnoha lokalit a několika variant letu – hromadný let v koši pro 5 nebo až 16 osob, nebo soukromý let pouze pro vás dva. Stejně jako ve filmu (jen pro jistotu s pilotem).

Zdroj: ESENNCE.cz

Zdroj: ESENNCE.cz

Rychle a zběsile

Snad nejslavnější film, ve kterém hrají roli superrychlá luxusní auta. Hlavní hrdina usedá za volant jednoho z nich – nejrychlejšího čtyřmístného auta na světě, Nissanu GT-R. Jaké to je se v něm projet, můžete vyzkoušet i vy. Projedete se v běžném provozu i na letišti, kde můžete vyzkoušet maximální rychlost. Na výběr máte i další kultovní vozy jako je Ferrari, Lamborghini Gallardo nebo Ford Mustang.

Zdroj: ESENNCE.cz

Zdroj: ESENNCE.cz

Hadi v letadle

V kultovním katastrofickém „béčku“ se Samuelem L. Jacksonem zazní památná věta: „Není na palubě někdo, kdo umí řídit letadlo?“ Film, kde se letadlo plné pasažérů řítí k zemi, slibuje zábavnou akční podívanou až do konce. Stejné dobrodružství můžete zažít na vlastní kůži. Na simulátoru záchrany Boeingu 737 se chopíte kniplu ve chvíli, kdy letoun již nebezpečně klesá. Zvládnete ho zachránit?

Všechny zmíněné zážitky můžete zakoupit pro sebe nebo jako dárek pro své blízké u zážitkové agentury ESENNCE.cz > ZÁŽITKY <

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zažijte naživo scénu ze svého oblíbeného filmu