Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Zazářete s limitovanou edicí tenisek

Překvapte originalitou

Speciální limitované edice tenisek jsou zkrátka něčím výjimečné. Velké značky je pravidelně uvádějí na trh, aby uspokojili potřeby náročných zákazníků. Tyto boty jsou zčásti vytvořeny ve spolupráci s návrháři a umělci, hudebníky nebo designéry. Mohou to být také speciální edice, které se vyrábějí pouze v omezeném množství. O tyto boty je samozřejmě velký zájem. Tenisky často čekají na uvedení na trh po dlouhou dobu. Ale tím, že se jedná o limitovanou edici a počet kusů je omezený, jsou často velmi rychle vyprodané. Nezřídka kdy se stává, že limitované speciální edice jsou vyprodány již v den vydání.

Historie limitovaných edic tenisek by vydala na knihu. Legendárními speciálními edicemi jsou známé velké a světoznámé značky. Mnohdy se jedná o neobvyklé a unikátní barevné varianty a nové designy známých klasik. Tyto boty se jistě stanou poutavým doplňkem Vašeho šatníku a Vám dodají punc originality.  Překvapí Vás neobvyklými vzory a někdy také speciálními materiály, jako je samet a další.

Limitovaná edice je synonymem pro nadstandardní produkt. Koupit si tenisky z limitované edice znamená mít na nohou výrobek, který není určen pro každého. Musíte být skutečný znalec a ocenit jejich originalitu a výjimečnost. V dnešním světě, kde se odlišení stalo mantrou, se tenisky z limitované edice stávají tematickým prvkem Vašeho outfitu. Ozdobou a osobitým prvek, díky kterému vyniknete před ostatními.

 Co vlastně znamená limitovaná edice tenisek?

Znamená to jednoduše boty, které značky vyrábějí ve velmi omezeném množství ve srovnání s jinými modely. Proč? Mluvíme totiž o produktech, které vznikají na základě spolupráce mezi značkami nebo na základě spolupráce mezi značkou a umělcem, nebo dokonce na základě synergie mezi značkami a kultovními obchody. Stručně řečeno, tyto boty jsou jiné, neobvyklé, propracovanější a oproti základní produkci zaměřené na detail.

Limitovaná edice tenisek: není třeba utrácet!

Je pravda, že základní limitovaná edice obuvi může mít lehce vyšší cenu než základní modely. Pokud nechcete nové sneakersy přeplatit, ale stále chcete vyniknout, musíte vědět kde koupit limitované edice známých značek. Sneakersy v prodejně WSS nabízí mnoho variant v nejrůznějších kategoriích a modelech od těch nejzvučnějších světových jmen.  Od limitované edice, po streetovou modu či sportovní obuv, v tomto internetovém obchodě naleznete vše na jednom místě a za bezkonkurenční ceny. Vyberte si obuv podle Vašich preferencí a cenových možností a zazářete osobitým stylem každý den!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zazářete s limitovanou edicí tenisek