Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zatmění se blíží, proto máme nárok na nová videa!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

21. 6. 2010

!SPECIÁL! Necelý měsíc do světové premiéry snímku Sagy Twilight: Zatmění je pro fanoušky věčnost. Proto produkce opět uveřejnila další dvě videa, která nám více osvětlí průběh filmu.

Eclipse

Eclipse

Jedno z videí, které Summit Entertainment nedávno zveřejnil na internetu, nám více přiblíží situaci, která v jeden okamžik nastane ve Forkském lese, kde je nashromážděna rodina Cullenových a upírka Victorie, kterou se již nějakou dobu snaží zabít.

V druhém videu se zaměříme na Edwarda Cullena, který se loučí s Bellou Swan, než ji vypůjčí jejímu kamarádovi Jacobovi Blackovi, který Bellu nesmírně miluje. Edward nedá na Bellu dopustit, a tak je zřejmé, že žárlivost je na prvním místě.

Další zprávy o novém filmu Zatmění pojednávají o snubním prstýnku, který Edward věnuje své lásce Belle. Podle magazínu InStyle by měl design prstenu pocházet od Grant Swain, ale autorku knižního bestselleru Stephenii Meyer nápad nenadchl, a tak ho zamítla. Je totiž k dispozici po celou dobu natáčení a má právo do filmu jakkoliv zasahovat. Proto se rozhodla, že nakreslí hrubý náčrt, jak by měl prsten správně vypadat. Protože pouze ona ví, jak je správně v knize popsán.

Jak dopadne rozhodnutí Belly ve své životní lásce a života vůbec, se dozvíme 1. července v českých a slovenských kinech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zatmění se blíží, proto máme nárok na nová videa!