Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zataženo, občas trakaře na Blue-Ray a DVD: Pozor, prší cheeseburgery!

Jiří Hannich

Jiří Hannich

6. 3. 2010

zatazeno-obcas-trakarePovodně, zemětřesení, laviny… Počasí si s námi někdy ošklivě zahrává. Už jste ale viděli, aby z nebe místo dešťových kapek padaly cheeseburgery nebo zmrzlina? V animovaném snímku Zataženo, občas trakaře se takových zvláštností děje mnohem víc. Pokud si jej pořídíte na Blue-Ray či DVD, dostane se vám k potěše řada zábavných bonusů.

Zdroj: distributor filmu

Zdroj: distributor filmu

Film

Mladý vynálezce Flint Lockwood žije v malém rybářském městečku, kde lidem nezbývá, než se od rána do večera cpát sardinkami na milion způsobů. Flint se proto rozhodne zkonstruovat stroj, jenž by dokázal přeměnit vodu v opravdu chutné jídlo. Při prvním pokusu sice tento vynález po sobě nezanechá nic jiného než jen obrovskou spoušť, avšak zároveň se uhnízdí kdesi na obloze a posléze opravdu začne produkovat pochoutky všeho druhu.

Zajímavý meteorologický úkaz přivede do města známou televizní rosničku Sam Sparks, do níž se Flint okamžitě zamiluje. Kromě lásky však tihle dva musí řešit jinou závažnou věc: lidská nenasytnost způsobí, že se stroj porouchá a celé město se tak ocitá ve velkém ohrožení.

Zataženo, občas trakaře Zdroj: distributor filmu

Zataženo, občas trakaře Zdroj: distributor filmu

DVD a Blue-Ray

Bonusová část přináší komentáře režisérů a scénáristů, alternativní a vynechané scény či dokument o tom, jak vznikaly vizuální efekty. Také si můžete pořádně zatrsat u videoklipu Raining Sunshine. Největší lahůdkou je ale hra Flint´s Food Fight. Na Blue-Ray dokonce naleznete její rozšířenou verzi a další herní nářez Splat Mode! k tomu.

Žánr: Animovaný/Rodinný

Stopáž: 90 minut

Režie: Phil Lord, Chris Miller

Hrají: Anna Faris, Neil Patrick Harris, Bruce Campbell, Mr. T, Lauren Graham, Benjamin Bratt aj.

Zvuk: česky, anglicky, polsky, maďarsky (Dolby Digital 5.1), slovensky (Dolby Surround 2.1), anglicky (DTS 5.1) u Blue-ray

Titulky: české, anglické, slovenské, maďarské, polské

Bonusy: Vznik vizuálních efektů, vynechané scény, alternativní a prodloužené scény, natáčení filmu, komentáře režisérů a scénáristů, videoklip Raining Sunshine, zákulisí natáčení videoklipu, hry Flint´s Food Fight a Splat Mode! (Blue-ray)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zataženo, občas trakaře na Blue-Ray a DVD: Pozor, prší cheeseburgery!