Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Založení firmy online? Neotravujte se zbytečným papírováním

Těžko si lze představit nudnější den, než takový, který strávíte zdlouhavým vyplňováním všemožných formulářů a běháním po úřadech. Pokud si však myslíte, že takovému procesu se při založení firmy nevyhnete, pak jste na omylu. Jak začít podnikat rychle a jednoduše?

Česká republika je pověstná v tom, že úřady zdejším obyvatelům podnikatelskou činnost zrovna dvakrát neulehčují. Málokdo, kdo se založením firmy nemá osobní zkušenosti, je vám schopen říct, na kolik úřadů kvůli tomu musíte dojít, kolik formulářů musíte vyplnit a kolik razítek musíte získat. Jedno však většina z nich tuší – abyste založili vlastní firmu, musíte toho udělat celkem dost.

Byla by však chyba nechat se kvůli tomu od podnikání odradit. Tuto zbytečnou byrokracii za vás totiž může zařídit někdo jiný. Je jím společnost zalozenifirmyonline.cz, která představila unikátní formulář pro založení firmy online, díky kterému strávíte se zakládáním firmy místo několika hodin či dnů jen pár minut.

Zalozenifirmyonline.cz umožňuje touto cestou založení s.r.o., tak i a.s. Stačí, abyste vyplnili online formulář a systém vám automaticky pošle předvyplněnou dokumentaci na e-mail. Tu pak opatříte ověřenými podpisy a odešlete na adresu společnosti, která za vás vyřídí veškerou komunikaci z úřady. Nová firma je standardně založena do 5 pracovních dnů ode dne doručení podepsané dokumentace.

Služba není bezplatná, avšak těm, kteří nemají se zakládáním společností zkušenosti ušetří spoustu času a trápení, a v konečném důsledku tak i peněz. Cena za založení společnosti se odvíjí od požadované formy a také doplňkových služeb. Konkrétní částku, na kterou by vás založení firmy vyšlo, si můžete zjistit v ceníku na stránkách společnosti. Zalozenifirmyonline.cz nabízí kromě zakládání firem dále také vedení účetnictví, poskytnutí sídla společnosti, anebo zařízení veškeré administrativy spojené se změnami ve společnostech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Založení firmy online? Neotravujte se zbytečným papírováním