Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Žaloba za nehodu pozastavila natáčení Transformers 3

Veronika Jílková

Veronika Jílková

10. 10. 2010

První problém při natáčení třetího dílu slavných Transformerů je tady. A bohužel se nejedná o ledajakou hloupost. Při natáčení se stala nehoda a nyní je produkce filmu zažalována.

Výbuchů byl plný i druhý díl Transformerů, Zdroj: distributor filmu

Produkce Paramount Pictures bude mít co dočinění s herečkou Gabrielou Cedillo. Právě jí se totiž při natáčení snímku o akčních robotech stala nehoda. Soudní proces byl již zahájen a důvodem žaloby je závažná nedbalost ze strany filmařů.

Nehoda se stala při natáčení akční scény v autě, kde bylo špatně ukotveno železné rameno, které sloužilo jako podpěra pro kameru. A právě tento omyl, kvůli kterému se herečka zranila, si vysloužil místo v soudním líčení. Gabriela byla v pátek 1. října převezena do rehabilitačního institutu v Chicagu. Nebyla ovšem schopná mluvit a na čas jí ochrnula levá část těla. Její levé oko je prozatím chráněno před infekcí po zákroku, který v nemocnici prodělala. Její rodina stále doufá, že bude co nejdříve zcela v pořádku.

Jak k nehodě došlo, není úplně jasné, ale odhaduje se, že rychlostí 80 kilometrů za hodinu vjely dva náklaďáky do auta, ve kterém právě seděla Gabriela, a táhly ho dál několik metrů za sebou. Gabriela vyvázla s těžkými poraněními hlavy.

Kvůli Gabriele Cedillo bylo pozastaveno natáčení, Zdroj: abc

Její rodina i produkce se za ni stále modlí a poskytují jí co největší péči. Soudní proces začal první týden v říjnu v Chicagu. Kvůli tomuto nečekanému incidentu bylo filmování prozatím pozastaveno a není jisté, zda se premiéra stihne na začátek července roku 2011.

Režisér Michael Bay a herec Shia LaBeouf musí doufat a držet mladé herečce palce. O náhradní roli se zatím neuvažuje.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Žaloba za nehodu pozastavila natáčení Transformers 3