×
TOPZINE.cz

Zakladatel Playboye Hefner se zasnoubil

Zakladatel pánského časopisu Playboy Hugh Hefner (84) se zasnoubil na Štědrý den se svou o šedesát let mladší partnerkou Crystal Harrisovou (24). Hefner byl ženatý celkem dvakrát. Se svou druhou ženou se rozvedl po jedenadvaceti letech.

Zdroj: youtube.com

Poprvé se tento muž rozvedl v roce 1959 se svou první ženou Mildred Williamsovou. Svou druhou manželku Kimberley Conradovou-Hefnerovou si vzal v roce 1989, kdy se stala Playmate roku. Mají spolu dva syny Marstona a Coopera, kteří studují na univerzitě. Rozvedli se letos v září, i když spolu už deset let nežijí.

Hefner je známý tím, že si užívá život plnými doušky a ve své vile hostí hned několik mladých žen. Jeho milenky se u něj mají vskutku královsky. Za svou zábavu měsíčně utratí kolem 43 000 dolarů (asi 832 000 korun).

Donedávna se jevila jako možná adeptka na Hefnerovu manželku jeho milenka Holly Madisonová. Ta se ovšem nedávno zakoukala do charismatického kouzelníka Crisse Angela.

Vila Playboy mansion, Zdroj: youtube.com

Potom, co jeho harém opustila i Kendra Wilkinsonová, které vypravil svatbu a doprovodil ji k oltáři, musel se Hefner spokojit s devatenáctiletými dvojčaty Karissou a Kristinou Shannonovými. Kendra si vzala fotbalistu Hanka Basketta, kterému nedávno porodila dítě. Dvojčata nahradila jeho nová snoubenka Crystal Harrisová.

Playboy mansion

Na televizních obrazovkách můžeme sledovat seriál z jeho života ve vile Playboy mansion. Vila je vskutku luxusní. Nachází se v Chicagu na ploše 2042 m2 a má celkem 29 pokojů. Nechybí v ní vinný sklípek, zábavná místnost s videohrami, jukeboxem nebo kulečníkem, zoo, voliéry, tenisový kurt, bazén s vodopády, jeskyně, sauna a prostor pro grilování. Vila je postavena v Goticko-Tudorském stylu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..