Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Zakázaný Ovoce: Alkoholka opravdu existuje. A teď má i svůj klip

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

13. 10. 2011

Punk-rocková kapela Zakázaný Ovoce představuje nový videoklip. Tentokrát získal obrazovou podobu singl Alkoholka. Skupina natočení nového klipu pojala jako odměnu svým věrným fanouškům.

Naposledy se říčanská kapela Zakázaný Ovoce pyšnila klipem Pornostár, jenž slavil obrovský úspěch. Snímek nasbíral během osmi měsíců neuvěřitelných sto padesát tisíc zhlédnutí. Po tři čtvrtě roce nastal ten správný čas stvořit další nebezpečně podmanivý kus.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/zakazany-ovoce-nataceni-videoklipu-alkoholka_hudba_12-10-2011/]

Alkoholka už je mezi fanoušky kapely dobře známá. Samotné audio se totiž objevilo na serveru YouTube, kde ho zhlédlo více než sto tisíc příznivců. Třídenní natáčecí alkoholový maratón běžel pod taktovkou španělského režiséra Jorge Sanchéze. Za asistenta si zvolil Jakuba Boušku, který se ujal také kamery.

Videoklip vznikal ve velmi příjemné atmosféře. Natáčelo se ve zkušebně, v domě bubeníka France v Kolovratech a v Říčanech, kde pánové obsadili vlakové nádraží, park A. Švehly i legendární klub K2 (ex Maka Bar, ex Logo).

Podívejte se také na reportáž z natáčení videoklipu Alkoholka

Příběh je inspirován životem. „Dotyčná alkoholka skutečně existuje, i když je to už dávná minulost,“ popisuje kytarista kapely Mejdlo. Štěpán Mejdlo Soukup se objevil také v hlavní mužské roli po boku Lucie Julcci Tancibudkové, která je zároveň hostující zpěvačkou původní verze písně Alkoholka.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Zakázaný Ovoce: Alkoholka opravdu existuje. A teď má i svůj klip