Menu
TOPZINE.cz
Sport

Zajistěte si účast na motocyklové Velké ceně Brna už teď a za výhodnější ceny

Martin Slabý

Martin Slabý

14. 11. 2010

!Vstupenky!Motocyklová Velká cena Brna 2011 je na programu sice až v srpnu příštího roku, vstupenky na ni si ale můžete v předprodeji pořídit už nyní a navíc se slevou. První vlna prodeje lístků probíhá až do 31. prosince.

Karel Abraham

Karel Abraham Zdroj: youtube.com

Nečekaným úspěchem pro české barvy skončila Velká cena Brna v nedávno skončeném ročníku. Karel Abraham kvůli zranění do závodu třídy Moto2 nakonec nenastoupil, Lukáš Pešek musel odstoupit několik kol před cílem. Čest českým závodníkům na domácím závodě ale zachránil Jakub Kornfeil, který cílovou pásku nejslabší kubatury protnul jako pátý.

Příští rok čekají české závodníky změny. Asi ta největší čeká Karla Abrahama, který vítězstvím ve Valencii zakončil své účinkování v Moto2 a od roku 2011 bude působit v nejsilnější třídě MotoGP. Lukáš Pešek se po nečekaném konci v týmu Matteoni Racing, který mu předčasně ukončil závodní sezónu, vrátí do kolotoče velkých cen v barvách katarské stáje QMMF Racing. Jakub Kornfeil má před sebou poslední rok ve „stopětadvacítkách“. Od roku 2012 totiž tuto kategorii nahradí třída Moto3

KOUPIT LÍSTKY ZDE

Předprodej vstupenek je letos rozdělen do tří vln. První potrvá do konce letošního roku a je v ní možné pořídit lístky na závody konané od 12. do 14. srpna 2011 za nejnižší ceny. Hned od začátku příštího roku se rozjede druhá vlna, která skončí 22. července. Na tu už bude od začátku srpna navazovat přímý prodej na pokladnách Automotodromu v Brně. Předprodej vstupenek probíhá již teď v síti Eventim.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zajistěte si účast na motocyklové Velké ceně Brna už teď a za výhodnější ceny