Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Zahrajte si na šlechtu v restaurantu císaře Leopolda

Eva Mácová

Eva Mácová

17. 4. 2010

Najíst se na úrovni v příjemné cenové relaci, klidu a pohodě? Navíc v centru Brna? Ale jistě, u císaře Leopolda vás uvítají s otevřenou náručí!

Obchodní galerie jsou módním výstřelkem, který vládne stylu posledních let. Ač Brno reprezentuje především Velký Špalíček a Vaňkovka, najde se tu spousta dalších prostor, kde je více obchůdků pod jednou střechou. Tyto méně frekventované stavby mají krom zajímavých netradičních sortimentů další velkou přednost – není zde přecpáno.

Klidné prostřední na Orlí ulici

A tak je pravděpodobné, že v Obchodní Galerii na Orlí ulici nakoupíte bez tlačenice a zbytečného stresování. Potom už stačí zdolat jen pár schodů do sklepení a ocitnete se  v úplně jiném světle. Vlastně i světě.

Interiér restaurace, Foto: Eva Mácová, Topzine.cz

Interiér restaurace, Foto: Eva Mácová, Topzine.cz

Restaurace císaře Leopolda vás jednoduše unese, a to rovnou do Benátek. Nebraňte se tomu. Proč taky? Je docela komfortní usadit se jako šlechtic na židli s vyrytým L a oddávat se příjemným chuťovým prožitkům.

Užijte si luxusní pocit vyjímečnosti

Nespornou předností tohoto zařízení je, že narozdíl od pochybných krčem, kde vám prezentují doby dávno minulé svérázným způsobem – tedy zimou, obhroublým chováním a arogancí – si zde budete skutečně připadat jako vzácná návštěva.

Možná si říkáte, že je v hlavním městě Moravy hodně pěkných hospůdek, kaváren a restaurací, proč byste tedy měli zavítat právě sem? Shrnuto a podtrženo: Stylový interiér, vstřícná, ale diskrétní obsluha a prostorné záchodky vybízející k nemravným myšlenkám zkrátka stojí za to!

Příjemné prostředí mluví samo za sebe, Foto: Eva Mácová, Topzine.cz

Příjemné prostředí mluví samo za sebe, Foto: Eva Mácová, Topzine.cz

www. cisar-leopold.cz

ADRESA:
Obchodní Galerie Orlí 3
602 00 Brno
OTEVÍRACÍ DOBA:
Po-Čt 11:00-23:00
Pá-So 11:00-24:00
Ne 12:00-22:00
Menu 11:14:30
BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP:
ne
NEKUŘÁCKÁ ČÁST:
ano
TIP NA JÍDLO:
Šopský salát (250g) 70,-
HODNOCENÍ:
Jídlo: 5***** Obsluha: 4**** Atmosféra: 5*****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zahrajte si na šlechtu v restaurantu císaře Leopolda