×
TOPZINE.cz

Záda na zip nebo dvoje oči. Japonka maluje nejpodivnější body art

FOTO: divny_bodyart_nahled

Japonská výtvarnice Chooo San dokáže realitu napodobit tak věrně, až je to děsivé. Na lidských tělech kouzlí otvírání na zip či knoflíky, další páry očí nebo náhradní ústa.

Devatenáctiletá studentka baví další mladé lidi tím, že maluje po jejich tělech extravagantní obrázky. Byla prý otrávená množstvím digitálně upravených fotografií, které kolují internetem, a tak se rozhodla zjistit, kde leží hranice klasického, rukou malovaného body artu. Výsledek jejího snažení je sice trochu podivný, ale rozhodně výtvarně povedený a hlavně zábavný.

K malbě používá zcela obyčejné barvy na akrylové bázi a těla svých kamarádů-dobrovolníků. Počítačové postprodukci se naprosto vyhýbá. Mezi jejími dílky najdete realistické zapínání na zip, knoflíky nebo třeba přípojku do elektriky. Jejím prvním počinem ale bylo oko, které si namalovala na vlastní ruku ve chvíli odpočinku při učení na přijímací zkoušky.

Chooo San studuje teprve první ročník Musashino Art University v Tokiu a už teď na jejích stránkách najdete spoustu fascinující umělecké práce. Kdoví, čím ještě časem překvapí…Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..