Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Začněte podnikat. Ready made společnost vám to umožní hned zítra

Začátek podnikání s sebou přináší papírování a obíhání mnoha institucí. Česká republika stále patří k zemím, kde se začátek podnikání počítá na týdny. Pokud si necháte firmu založit na klíč, ušetříte svůj čas strávený na úřadech.

Založit s.r.o.,a.s. nebo SE znamená hodiny času na úřadech a dlouhé dny čekání. Jako zakladatel nové firmy musíte nejprve navštívit notáře, sepsat zakladatelskou listinu, společenskou smlouvu, nebo v případě akciové společnosti stanovy. K podnikání potřebujete znát sídlo firmy, ke kterému dokládáte souhlas majitele nemovitosti nebo oprávněné osoby. Musíte také navštívit živnostenský úřad a banku, kde složíte základní kapitál na podnikatelský účet. V případě, že budete mít zaměstnance, nesmíte zapomenout ani na odvody sociálního a zdravotního pojištění. Na závěr je nutné opět navštívit notáře, který zapíše vaši novou společnost do obchodního rejstříku.

Že to zní složitě a časově náročně? Existuje i jednodušší řešení.

Kupte si hotovou ready made společnost

Způsobem, jak ušetřit několik dnů vašeho času, je nákup hotové ready made s.r.o.,a.s. nebo SE Taková společnost má složený základní kapitál, je zapsána v obchodním rejstříku a připravena začít fungovat už během několika hodin. Vybrat si můžete z velkého množství názvů a hodnot základního kapitálu. S převodem společnosti vám pomohou ve Spolecnostionline.cz, kde poskytují kompletní servis při odkupu ready made společností. Pokud byste si i přesto nevybrali, pomohou vám na klíč založit firmu novou.

Kromě úspory času máte jistotu, že vaše nová firma bude splňovat všechny podmínky dle aktuální legislativy.. Všechny ready made společnosti mají čistou podnikatelskou minulost a garanci bezdlužnosti.

Vyzkoušejte korporátní služby k vašemu podnikání

K nové firmě si můžete pronajmout i virtuální sídlo, ke kterému náleží služba recepce a přebírání pošty. Navíc můžete využít i jednací prostory nebo si pronajmout velkou zasedací místnost. Podívejte se na aktuální nabídku virtuálních sídel v 5 městech Česka a 2 městech na Slovensku.

V Office House podnikatelům rozumí, a proto nabízí i další korporátní služby, které vám ušetří čas a starosti spojené s podnikáním. Svolají za vás valnou hromadu, vyřeší účetnictví a optimalizují daně nebo pomohou zabezpečit vaše data.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Začněte podnikat. Ready made společnost vám to umožní hned zítra