Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Začíná Scon 2009. Specialitou bude Japonský den

Martin Peška

Martin Peška

27. 3. 2009

Scon, kulturně-vzdělávací akce zaměřená na tři světové STAR fenomény, kterými jsou Star Trek, Star Wars a Stargate se uskuteční od 27. do 29. března, stejně jako předchozí dva ročníky, v prostorách Obchodní akademie Svatoslavova v Praze. Pro Topzine.cz to potvrdil Radim Klepetko alias Johny Idler.

„V programu budou zastoupeny všechny tři hlavní S-fenomény, které budou doplněny liniemi o kreslené tvorbě, literatuře a ostatních sci-fi seriálech.,“ řekl Johny Idler a dodal: „Nebude chybět ani DDR a deskové hry. Novinkou tohoto ročníku bude Japonský den.“

Již potřetí Scon proběhne v prostorách památkově chráněné budovy Obchodní akademie Svatoslavova. Stavba vznikla na počátku minulého století a byla využívána jako chlapecká obecná škola. Její součástí je také kaple sv. Václava, která byla zřízena v roce 1903 ve stylu secese.

Scon stejně jako minulých letech pořádá Asociace pro Popularizaci a Rozvoj Science Fiction. Vstupenky na všechny dny stojí 270 Kč při přihlášení předem. Na místě pak vyjde vstup na 350 Kč. Je možné účastnit se také pouze jednotlivých dní. Podrobnější informace o cenách, program a dalších naleznete na www.scon.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Začíná Scon 2009. Specialitou bude Japonský den