Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Zachumlat se do slov můžete třeba v Havlbrodu, Městské knihovně anebo Utopii

Redakce

Redakce

17. 10. 2010

FOTO: Čtení v příroděŘíjen se přehoupl do své druhé poloviny, stejně tak i labskoústecký Antropotyátr; ten můžete navštívit v úterý devatenáctého a ve středu dvacátého října. Pokud chcete zůstat v Praze, zajděte na seminář Marka Tarnovského do klubu Utopia. O víkendu se na vás budeme těšit na Podzimním knižním veletrhu!

FOTO: Čtení v přírodě

Modrý podzimní dny se krátí, listí spadaná trávu zlatí, zpívá se v jedné písni... Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Již po dvacáté se bude v Havlíčkově Brodě konat Podzimní knižní veletrh. Svou účast letos přislíbilo na  160 nakladatelů, doprovodný program je velmi bohatý: autogramiády, autorský prodej knih, předávání cen, semináře, přednášky… Cena dvoudenní vstupenky je 50 Kč, pokud nemůžete přijet v pátek, stavte se v sobotu 23. října.

Pražské večery s literaturou

Máte rádi Michaila Bulgakova? Pak se vydejte 21. října do Malého sálu Městské knihovny v Praze, kde bude svůj překlad knihy o tomto ruském spisovateli představovat Alena Morávková. Kniha se jmenuje Zápas autora s divadlem, napsal ji Anatolij Smeljanskij a ukázky z ní přečte Josef Somr. Začátek je v 17 hodin, na vstupenku budete potřebovat tři desetikoruny. Pořádá Společnost přátel PEN Klubu ve spolupráci s MKP Praha.

A pokud vaše dušička prahne po něčem trochu víc klubovém, můžete se zajít 19. října podívat do klubu Utopia (Bělehradská 45, Praha 2) na seminář Marka Tarnovského a Jana Vodňanského nazvaný Otíček kontra Scontland Yard. Tentokrát budou pánové radit spisovatelům v tom, jak co nejlépe ztvárnit detektiva 21. století. Začátek je v půl osmé večer, hudební doprovod zajistí Pavel Liška s Janou Drábkovou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zachumlat se do slov můžete třeba v Havlbrodu, Městské knihovně anebo Utopii