Menu
TOPZINE.cz
Ze světa

Za orální sex na veřejnosti dostal pár 38 000 Kč pokutu či 21 dní vězení

ČTK

ČTK

13. 8. 2015

Oddávání se sexuálním hrátkám na veřejnosti není v Londýně nijak levnou záležitostí, zvlášť jde-li o sex orální. Přesvědčil se o tom pár čtyřicátníků, který si tuto kratochvíli dopřál loni při koncertu v Hyde Parku. Soudce za to provinilcům dnes udělil pokutu po 1000 librách (37.700 korun), kterou musejí zaplatit do 13. listopadu, jinak půjdou na 21 dní za mříže, napsala agentura AFP.

oralni_sex_banan

ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Pohoršujícího chování se 47letá Lisanne Becková a její 48letý přítel Simon Murphy, oba z jižního Walesu, dopustili loni v září během koncertu zpěvačky Palomy Faithové. Jeden z návštěvníků jejich dovádění natočil na mobilní telefon, takže porota i díky výpovědím několika dalších očitých svědků, včetně policisty, který byl mimo službu, dospěla během dvoudenního líčení k jednoznačnému verdiktu – vinni.

Pár ze Swansea se ovšem dušuje, že si není vědom toho, že by se dopustil něčeho nevhodného. Servírka Becková připustila, že v inkriminované době byla podnapilá, ale popřela, že by se chovala nějak nemravně ve smyslu sexuální aktivity, včetně orálního sexu. Prý jen chtěla partnerovi pomoci s močením.

I zahradník Murphy se cítí zcela nevinen. Během líčení u soudu podle zpravodajské stanice BBC sice nevypovídal, ale při výslechu na policii uvedl, že si nebyl naprosto vědom toho, že by se dělo něco nepatřičného.

Autor ČTK

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Za orální sex na veřejnosti dostal pár 38 000 Kč pokutu či 21 dní vězení