Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Z Kate Nash prý dělá hudba lepšího člověka. Možná i proto má nový singl

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

18. 2. 2013

Kate NashBritská kytaristka a zpěvačka Kate Nash v rozhovoru pro deník Independent prohlásila, že nebýt její hudební kariéry, byla by nevyrovnanou osobou. Zpěvem ze sebe ven dostává to špatné a očisťuje se. Jinak by byla, jak sama dodává, velmi negativní člověk.

Kate Nash

Kate Nash. Zdroj: myspace.com

Mladá držitelka ceny BRIT Awards z roku 2007 za nejlepší ženský výkon má na svém kontě již tři studiová alba a víc než jednou tolik singlů. Známá je mimo jiné díky své skladbě Underestimate The Girl z loňského roku, kterou stihla napsat i nahrát do 24 hodin.

Prostořeká písničkářka však nesklízí pouze úspěchy. Jedni si ji zamilovali, jiní pro její tvorbu takové pochopení nemají. Nejen na svém Twitter účtu se setkává s urážkami. I v médiích nalezneme narážky na to, že je Kate příliš ošklivá či příliš tlustá. A jak se s tím pětadvacetiletá hvězda vyrovnává? Prý nezná nic lepšího než začít pracovat na novém albu.

V rozhovoru zpěvačka také uvedla, že ji vždy přitahovaly rockové hvězdy jako Kurt Cobain z Nirvany či Courtney Love z kapely Hole. Následně dodala, že ale nechce, aby ji muzika ničila, naopak se snaží prostřednictvím hudby očistit. Nesnaží se být pouze cool, jak si možná někteří myslí. Svou muzikou chce oslovit okolí a mimo jiné podporovat mladé ženy.

Nash je dozajista vedena svými náladami a různými impulzy, ať už ji mají dovést kamkoliv. Sama odmítá se jakkoliv měnit. Dle svých slov je nyní starší, moudřejší a dospělejší. Už jí tolik nezáleží na tom, co o ní ostatní říkají. Je prostě sama sebou.

Zpěvačka brzy vydá své v pořadí čtvrté studiové album, které má dle plánu spatřit světlo světa již 4. března. V současné době také vychází její nový singl 3am, který pak také nalezneme na novém albu. Na podporu svého nového LP naplánovala zpěvačka dubnové turné po Anglii. Za toto turné stihne dohromady během měsíce úctyhodných jednadvacet vystoupení.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Z Kate Nash prý dělá hudba lepšího člověka. Možná i proto má nový singl