Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Young Artist Awards: Které dětské hvězdy nejvíce zaujaly?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

26. 2. 2010

emma-roberts-and-taylor-lautner-on-valentines-day-set

Nominace za nejlepší herecké výkony mladistvých jsou tu. Akademie vybrala ty nejlepší pro rok 2010 a my už můžeme jen fandit svým oblíbencům!

Taylor Lautner a Emma Roberts

Taylor Lautner a Emma Roberts

Taylor Lautner patří mezi nejžhavější kandidáty na vítězství 31. udílení cen teenagerovských hereckých výkonů. Taylor je nominován za film Twilight Saga: Nový měsíc, za roli vlkodlaka Jacoba Blacka. Mezi další žhavé uchazeče se do nominací řadí Jake T. Austin (Hotel pro psy), Jimmy Bennett (Alabama Moon), Max Records (Where The Wild Things Are – u nás jako Max a maxipříšerky) a Devon Bostick (Obdiv)

K žhavým kandidátkám v dívčí kategorii patří Emma Roberts a Saoirse Ronan. Hvězdy filmu Hotel pro Psy a Pevné pouto se utkají v této kategorii krásy a talentu ještě s Abigail Breslin (Je to i můj život), Jolie Vanier (Kraťasy) a Yarou Shahidi (Tak si představ).

Nominací pro rok 2010 se také zůčastní již šesnáctiletá Dakota Faninng ( s filmem Koralína a svět za tajnými dveřmi) a Chlou Moretz(500) Days of Summer. A samozřejmě si přenos nenechá ujít ani miláček nadpřirozena Freddie Highmore, s filmem Astro Boy.

Dakota Fanning a Freddie Highmore

Dakota Fanning a Freddie Highmore

Udílení těchto cen je zaměřeno na výkony mladých talentovaných herců v televizi a filmech. Ať už se jednalo o hlavní či vedlejší roli.

Nominace jsou rozděleny do těchto kategorií: Nejlepší výkon v hlavní roli, Nejlepší výkon v mezinárodním filmu, Nejlepší výkon v krátkém filmu a Nejlepší dabingový výkon a propůjčení.

Přenos se uskutečnív neděli 11. dubna  v Beverlyin Garland v Kalifornii.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Young Artist Awards: Které dětské hvězdy nejvíce zaujaly?