Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Wishbone Ash navštíví na Valentýna Českou republiku

Redakce

Redakce

21. 1. 2010

Wishbone AshS turné The Real Deal Tour měli šťastnou ruku. Další legenda plánuje navštívit Českou republiku. Pro fanoušky hvězdného rock’n’rollu je na 14. únor připravena návštěva  britské formace Wishbone Ash.

Wishbone Ash, Zdroj: archív kapely

Wishbone Ash, Zdroj: archiv kapely

Už čtyřicet let hrají koncerty napříč kontinenty. Tentokrát si kapela Wishbone Ash vybrala Čechy v rámci osmiměsíčního turné The Real Deal Tour . Koncert odehrají 14. února v Lidovém domě Kbely v Praze 9.

Mimo Čechy, USA a Velkou Británii se ukáží i ve Francii, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Belgii, Skandinávii nebo Holandsku. Po cestě bude kapela dodržovat fanouškovské zvyklosti v přístavu Sv. Lucie, Floridě, USA a Chesterfield, Velké Británii.

Andy Powell, Zdroj: archív kapely

Andy Powell, Zdroj: archiv kapely

Není zvykem, že by se kapela s čtyřicetiletou životností stala legendou, a zároveň plodila stále nové věci. V tomto případě si na své přijdou staří zajetí rockeři i noví obdivovatelé. Kytarista Andy Powell s dřívějším členem kapely Tedem Turnerem byli vyhlášeni za dva z deseti nejdůležitějších kytaristů v historii rocku a následně byli zařazeni mezi dvacet nejlepších kytaristů všech dob.

Andy Powell a jeho současní spoluhráči Muddy Manninen na kytaru, Bob Skeat na basu a Joe Crabtree na bicí  dodávají zboží přímo rovnoměrně: „the real deal“ každým směrem. Jejich zřetelný  zvuk ovlivnil kapely jako The Lizzy nebo Iron Maiden. Nenechte si to ujít. Vstupenky jsou už v předprodeji za 440 korun v sítích Ticketstream a Ticketpro.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Wishbone Ash navštíví na Valentýna Českou republiku