×
TOPZINE.cz

Will Smith učí svého syna správně líbat!

Prý mu poradil držet pusu zavřenou, jinak by vypadal jako velryba. Jaké další tipy dal otec Jadenovi do jeho nového filmu Karate Kid?

Will a Jaden Smithovi ve filmu Štěstí na dosah, Zdroj: distributor filmu

Tento rok se natočilo několik remakeů slavných filmových hitů (Souboj titánů a do kin se blížící Tron) a Karate Kid je jedním z nich. Hlavní roli hraje syn Willa Smithe Jaden, jeho otec akční snímek produkuje. Rozhodl se mu poradit, jak se správně líbá, aby na plátně vypadal dobře.

Především mu říkal, ať drží rty semknuté, jinak bude vypadat jako velryba. „Vypadá to pak, jako bys chtěl toho druhého sníst,“ radil mu Will na tiskové konferenci v Tokyu. Jadena to rozesmálo a otci odpověděl: „Jo, myslím, že by bylo skutečně dobré, kdybys zavřel pusu.“

Will ale není první, kdo dával synovi rady do života. Jeho matka, také známá herečka, Jada Pinkett Smith mu pomáhala prý už v roce 2008 během natáčení dramatu Sedm životů.

Karate Kid je ale něco trochu jiného. V akčním filmu si zahrál ještě Jackie Chan – učitele dvanáctiletého chlapce z Detroitu, který se snaží spřátelit se svou čínskou spolužačkou. A jak jinak než přes karate…

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..