Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Whitesnake nám jedou předvést novou desku Forevermore

David Coverdale, Zdroj: myspace.comSkupina Whitesnake, jejímž stěžejním bodem, kolem kterého se točí všechno dění jako centrifuga, je frontman David Coverdale, dává věci zase pěkně do pohybu a jak jinak než ve velkém stylu.

Whitesnake, Zdroj: myspace.com

Whitesnake, Zdroj: myspace.com

Skalní fanoušci jsou momentálně jako na trní z očekávané desky Forevermore, která je první řadovou deskou po albu Good To Be Bad z roku 2008. Forevermore je tentokráte nahraná v následující sestavě: David Coverdale (zpěv), Doug Aldrich (kytara), Reb Beach (kytara), Michael Devin (basa) a Brian Tichy (bicí). Vydání novinky má již svůj stanovený termín, který v Evropě připadá na 25.března.

A jak je již v hudební branži po léta zvykem, po nové desce následuje turné – a v případě Whitesnake tomu není jinak. Na koncertní šňůru vyrazí jako speciální hosté slavných rockových kolegů Judas Priest. Pražská O2 arena bude mít čest hostit tyto velikány 28. června 2011.

A aby rovnice o třech neznámých byla úplná, přidává pan Coverdale navrch první ochutnávku z alba Forevermore. Je jí pilotní singl s typicky whitesnakeovským názvem Love Will Set You Free, jež je doprovázen poněkud odvážnějším klipem, než byly ty, na které jsme byli zvyklí z počátku jejich kariéry. Režie se chopil Devin DeHaven a premiéra proběhla stylově v Den svatého Valentýna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Whitesnake nám jedou předvést novou desku Forevermore